Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
Nokia E52
Ile dasz ? za taką w bdb stanie. Ja mam czarną. praktycznie nie używana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak KC to mogę wlecieć .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jutro ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Drut leci pw do ciebie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Banan ,dziękuje bardzo[emoji4]
-
Subwoofer + wiązka do radia Audi a4 b5 Avant
Na 100% tam gdzieś jest . Poszperaj jeszcze za klimatronikiem, co prawda pod 2 din może być ciężko bez wytargania tunelu. Ja mam 1 din było ciężko ale dałem rade.
-
Subwoofer + wiązka do radia Audi a4 b5 Avant
Ta instalacja co kladziesz to jest od bose?
-
Subwoofer + wiązka do radia Audi a4 b5 Avant
Jak się tam dostaniesz to musisz wypić tą co tam jest wpieta i za podać wtyczke ze zdjęcia. To jest wtyczka zasilania suba . Radio masz oryginalne?
-
Subwoofer + wiązka do radia Audi a4 b5 Avant
Ta kostka jest pod popielniczka, musisz wykrecij ja i zdjąć plastik z tunelu przy lewarku, ta kostka to zasilanie suba bedzie w takiej piance.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka. Panowie czy może mi ktoś sprawdzić numer dekielka od felgi . Numer felgi to 8D0 601 025 Q
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Maciej ale teraz to sobie żarty stroisz ? im to bym ursusa nie oddał http://www.chiptuning.poznan.pl/zajrzyj tutaj kolego Wiesz kuzyn co ma warsztat na plewiskach zawsze do nich zawozi wtryski i nigdy nie było żadnego problemu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Diesel service Poznań -Plewiska.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jak to cenowo u ciebie wyszło?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak tak zrobisz to wtedy juz nie będę dawał tobie długimi[emoji6] Slo ja też poproszę innfo co i jak z tym ickiem.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Panowie nie jeździ ktoś na feldze 8 calowej z oponą 215/45 r17, bo nigdzie nie moge znaleźć jakiś dokladnych zdjęć jak taka opona wyglada ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wesołych Świąt [emoji4]
-
Tkanina z tapicerki drzwi Audi A4 B5
Jaki to kolor ?jak szare to mam , w razie co to wal PW.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arek jak tam?Jest już nowa fura[emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spota Panie i Panowie[emoji4]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale kibel w k-c .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To ja też podjadę na tą myjnie , tylko kto mi umyje auto[emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
K-C zielony tam gdzie się spotykamy jeszcze nigdy nie był zajęty i na łepek nie pada[emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja wezmę Super[emoji4]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
6. Maciej 6001 Panowie a weźmie ktoś komputer ?bo musze zmienić kodowania w centralne .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć