Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie mam pytanko, czy zaciski i jarzma od b7 288 są takie same jak w b5
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry .
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
A ma ktoś zdjęcia jak wygląda auto na takich sprężynach -30,35 na feldze 17"
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
A no koza na 1 be. Ale gleba to nie dla mnie , wyrosłem z tego i już mam problem żeby na działkę wjechać. Wiem że na kole 18 i glebie wyglądało by zajebi...e.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
W niedziele będzie przymiarka , mam dwa dystanse 15 i 17 zobaczymy jak to będzie wyglądać. Na razie jest tak Ale mam fure ujeb....[emoji12]
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Tył 25 chyba będzie elegancko ale z przodu 20 to wydaje mi się dużo.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Panowie pytanko mam felgi 17 " x7" et 45 opona 215/45 i teraz jakie dystanse dać żeby było to tak w miare przy rancie, auto to avant b5. Zawias 1BE może ktoś już to przerabiał?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry . Taka cisza , normalnie jestem w szoku. Panowwie szykuje mi się wymiana aku, i teraz pytanie czy jak mam xenony to powinienem dać większy akumulator?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry. Panowie vaga ktoś będzie miał na spocie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry. Jak spot w KC to ja zawsze chętny [emoji1]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry [emoji1]
-
Instalacja BRC do bex'a?
Dawaj ten wiekszy, ja też mam instalacje BRC z takim reduktorem przy 180 KM działa idealnie. A wrazie co ma zawsze zapas do 300 KM.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wujas w warsztacie naprawia takie Lupo, więcej tam stoi niż jeździ co po chwile coś.
-
A4 b5 2.4 v6 quattro by Woo_Chuck
Ładna ta b5 , wpadaj na spoty.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Max rejstrator za***isty , szkoda tylko że nie widać tej laseczki przez którą to się stało[emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pisz do kologi . Drut
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To nie do mnie , kolega ma takie radio i pokrętło już zaczyna sie jeb...ć . Innego radia nie chce bo na fisie nie będzie mu pokazywać stacji .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja wczoraj odebrałem alu z polerki [emoji4] Fazii jest sprawa ten gość co przerabiał twoje radio, robi też wejscie usb?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na spot chyba brak chętnych.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oki.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry . Niestandardowy kiedy wpadniesz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To lepiej było łyżwy założyć[emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry. Max poniosły ciebie narty czy deska?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Taki to po żyje[emoji6] Max miłego wypoczynku.