Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciej 6001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciej 6001

  1. Wszystkiego najlepszego dla was panowie.Marcin placka nie bylo:grin:
  2. Witam wszystkich.
  3. Bry na wieczor
  4. czarno/czerowny to plus po stacyjce z bezpiecznika nr 5 niebiesko/czerwony to sygnał z wstecznego czerwonio/biały do ocięcie wstecznego (jeśli auto nie ma haka to nie podpinasz tego nigdzie) biało/niebieski to sygnał prędkości Ważne jest aby sprawdzić czy masz już białą kostkę na słupku A bo jeśli tak - to przekładasz tylko piny z obecnej wiązki właśnie do białej kostki. Z brazowej kostki jest kabel niebiesko czerwony w pinie nr.6 a w bialej kostce zmienia kolor na zielono niebieski z brazowej kostki wychodzin 9 kabli ale jest tam masa i glosnik. ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- Biore latarke i wale do auta szukac kostki. ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- Jest jedna biala kostka na slupku A ,ale zajeta Ale ma być zajęta! Wszystko pasuje (jeśli ma 10 pin). Rozłącz ta białą kostkę i rozpisz jej wszystkie piny (nr pinu i kolor kabla) zarówno we wtyczce jak i gnieździe. Jak to zrobisz to udzielę dokładnej instrukcji - gdzie i jak się podłączyć. OK. jutro to wszystko opanuje i wysle tobie ,a i wielkie dzieki za pomoc. ---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ---------- Oj widzę że B5 też całkiem ogarniasz - rozumiem że zasada działania i sterowniki są podobne w B5 , B6 , B7 Ten temat o którym mówiłem: http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-parktronik-montaz-112561/ Maciej poszło PW i mail Tak wszystko mam. Dzieki.
  5. zgadza sie auto jak w opisie. ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ---------- czarno/czerowny to plus po stacyjce z bezpiecznika nr 5 niebiesko/czerwony to sygnał z wstecznego czerwonio/biały do ocięcie wstecznego (jeśli auto nie ma haka to nie podpinasz tego nigdzie) biało/niebieski to sygnał prędkości Ważne jest aby sprawdzić czy masz już białą kostkę na słupku A bo jeśli tak - to przekładasz tylko piny z obecnej wiązki właśnie do białej kostki. Z brazowej kostki jest kabel niebiesko czerwony w pinie nr.6 a w bialej kostce zmienia kolor na zielono niebieski z brazowej kostki wychodzin 9 kabli ale jest tam masa i glosnik. ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- Biore latarke i wale do auta szukac kostki. ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- Jest jedna biala kostka na slupku A ,ale zajeta
  6. Na forum latam i szukam od tygodnia i nic nie moge znalez bede wdzieczny za kazda pomoc .
  7. Witam . Problem polega z podlaczeniem tego zestawu ,od centralki mam instalacje {wtyczka brazowa} od tej wtyczki idzie ok 2 mety kabli to wtyczki bialej za biala wtyczka jest jeszcze 1m instalacji i kable sa uciete ,kolory kabli to 1.ZIELONO NIEBIESKI 2.BIALO NIEBIESKI 3.NIEBIESKO CZERWONY 4.CZERWONO BIALY 5.CZARNO CZERWONY moje pytanie gdzie jaki kabel ma byc podlaczony.
  8. panowie kopilem ori pdc i mam problem z podlaczeniem szukalem na forum i nic konkretnego nie znalazlem , moze ktos pomoc ?
  9. Witam wszystkich.
  10. Ja tez wlece .
  11. Witam wszystkich.
  12. Witam panowie.
  13. :siema:panowie.
  14. Witam panowie .
  15. Witam wszystkich.
  16. Witam serdecznie Maciej Poznań.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.