Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie wielkie podziękowania za pracę dzisiejszą Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ok tak koło 8.00będziemy tylko zabiesz stoper bo wydech troszkę hałasu robi . Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak dla mnie to wpadaj ,obczaje a6 bo chodzi mi po głowie po tym gongu czubka z hondy w moją a4 Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No wiadomo ,w końcu to nasz boss rezania Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak jest na 9.00 Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie bierz tego do siebie, moze po prostu nie wiedziales a ja lubie porządek a z tymi felgami... troche sie ostatnio splukalem ale moze bym wrzucil 345 na przod :eusathink:tylko na zime trzeba by 17 wrzucic.... ogolnie polecam moda zmiany hamulcy na 320/288 bo torpedy nieziemskie .... ja ze spota odpadam... ale wierzcie mi ze z mila checia bym zawital... Marcin w pracy jestes? Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-s ja mam wszystko ogarniete moge byc w niedziele ,a jak ty? Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No widzisz w PZU a ten to jakas BENEFIA , Skubi a powiedz mi co miales do wymiany . Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ja osobiscie nie zabardzo auto bylo 100% bezwypadek:) Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Honda civic nie dala rady . Nowy jest z przodu. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak Kc to moze sie wyrobie na spota. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witamy Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry. No prosze takim to dobrze na wakacjach:) Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzieki Banan, bede staral sie to ogarnac. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ---------- Dzieki Banan, bede staral sie to ogarnac. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2 Banan zrobione ,dzieki. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie jak wyciagnac panel klimatronika w b5 ,bo mojej pani wylal sie sok na przyciski i nie chca dzialac:mad: Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Ale masz piękne klocki drewniane pod autem:D Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gratulacje i wszystkiego dobrego. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Juz ma BBSy Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja za bardzo nie ogarniam kabelkow . Musze sie usmiechnac do Bart-sa:) Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co tam grzebiesz? Walcze z samopoziomem do xenonow Ale walke przegralem:( Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ja mam pozwolenia na niedziele z autem , od pani mojej;) Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry . Ja walcze przy aucie dzisiaj . Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2