Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry. Banan Twoja audi to już full opcja co.? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Skromna instalacja w moim A4 Avant
Zabudowa elegancka[emoji106] masz może zdjęcia boczków już skończonych? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Biegi nie wchodzą, a po szarpnięciu wchodzą ?
Klucz 13 jak dobrze pamiętam. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Miało być że fura wygląda zacnie [emoji6] Ja na Junikowie garaż mam na Marcelinskiej, trzeba się na jakiegoś spota kiedyś umówić. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Fura wygląda zacznie[emoji106] , Piotrek gdzie mieszkasz w Poznaniu bo widziałem na jednej focie parking przy os. Kopernika.[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry Panowie [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
Pięknie idzie Łukasz kiedy moja tak będzie jechać. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak.. Paweł [emoji1] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Panowie ma ktoś może fotki z montażu przetwornic kito d2s .[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Brak mocy !
No.. miałeś szczęście, zawsze troszkę kasy w kieszeni [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Brak mocy !
Masz może ori DV ke? Bo te metalowe lubią się budzić i zacinac. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Brak mocy !
Jak po odłączeniu przepływki nie jest lepiej , to nie będzie to przeplywka. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Brak mocy !
Dokładnie [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Brak mocy !
Wtyczkę z przepływki sciagałes? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Brak mocy !
Panowie może przepływomierz? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
wentylator chodzi po wyłączeniu silnika
U mnie w b6 tylko BFB winny był czujnik temperatury ten przy ścianie godziwej. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
wentylator chodzi po wyłączeniu silnika
Jakieś błędy na vagu? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zmęczony byłem [emoji12] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowi mówicie o tym 10 mają? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka 10 maja [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Jaka średnica? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Fura kox.. , co to za końcówki? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie przerabiał ktoś temat przejścia na sondę szerokopasmowa w b5? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tak wszystko pasuje od AWXa , taki zestaw mam u siebie[emoji4] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
1.8 T gaz
Panowie pytanko, mam do wymiany wtryski i reduktor. Aktualnie instalacja brc na genius max czarny. Co polecacie na 240KM? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka