Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tam rezacze [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
jaki gwint wybrac PILNE
Ile dałeś za tego b14?Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przemo co się dzieje? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Stoi pewnie u Auto Hara, bo tam psiarnia ma parking. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry. Jagus jak tam sprawa z autem? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oczywiście [emoji12] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedziesz do Helgi[emoji23] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No .. to super [emoji106] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi pasuje kc. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka Przemo ciężki temat , tam jest tak mało miejsca że może być problem. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Króciec z tyłu silnika. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lipa z pogodą troszkę. .. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Skromna instalacja w moim A4 Avant
Czyli auta już nie posiadasz? Szkoda bo jestem ciekaw efeku końcowego. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
No to się dogadalismy [emoji1] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Rozumiem że na mikro fibre wylewasz denaturat i delikatnie tylko przecierasz? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka Powłoka chromowana na kloszu.[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Wiem że to jest bardzo delikatne, ale jakoś to chyba czyścisz. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
W środku. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Bidzio czym czyścisz klosze lamp? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co dzwoniło ? U mnie bez zmian z mocą. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Drut jak tam fura? Coś robiłeś. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja za tydzień chyba też dam radę. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem za. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka Oczywiście jak mówimy o tej niedzieli. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ha.ha Nic mi nie mów, nie mam czasu tam spojrzeć. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka