Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki gwint wybrac PILNE


hasahad

Rekomendowane odpowiedzi

Auto:
audi a4 b5 1996r avant
1.9TDI AFN(110KM) podkrecone do 150KM

witam w listopadzie przymierzam sie do kupna gwintu, interesuje mnie gwint AP. Na gowna typu MTS,ta-technik i inny syf nie patrze.
Co mozecie polecic ciekawego? oraz co bede potrzebowal do jego montazu?(chodzi o dadatkowe czesci)

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie np MTS black&gold <- to chyba jakaś nowość i ma dobre opinie w necie i na forach. Sam się zastanawiam nad tym.

Edytowane przez OFF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mts to gowno. Ciut lepsze wykonanie niż ta-technix ale nadal to jest najniższa półka gwintu. Sprężyny po czasie robią się miękkie jak seria. Kiedyś kupiłem do e36 nowy taki gwint i po pół roku jazdy że tak powiem go wyjebalem do zyda. Więc przez to.szukam markowego porządnego zawiasu w ocynku a nie w lakierze z którego mimo smaru miedzianego nie odkrecisz nakrętek.

Gwint kupiony biustem b14. Post można zamknąć.

Bilstein * błąd słownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. MTS to syf. Auto jeździ na tym jak ponton. Nie nadaje się do niczego. Teraz weszła wersja gold która dalej jest syfem tylko zmienili w niej kolor ocynku. B14 to bardzo dobry wybór :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja mts po czasie robi się miękki, a j jakby wsadził inne sprężyny dałoby to coś?

To już za duże kombinowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja mts po czasie robi się miękki, a j jakby wsadził inne sprężyny dałoby to coś?

Za twardość odpowiada amor a sprężyna za wysokość :facepalm::grin:

Racja mts po czasie robi się miękki, a j jakby wsadził inne sprężyny dałoby to coś?

To już za duże kombinowanie.

Nie siej proszę herezji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mts to gowno. Ciut lepsze wykonanie niż ta-technix ale nadal to jest najniższa półka gwintu. Sprężyny po czasie robią się miękkie jak seria. Kiedyś kupiłem do e36 nowy taki gwint i po pół roku jazdy że tak powiem go wyjebalem do zyda. Więc przez to.szukam markowego porządnego zawiasu w ocynku a nie w lakierze z którego mimo smaru miedzianego nie odkrecisz nakrętek.

Gwint kupiony biustem b14. Post można zamknąć.

Bilstein * błąd słownika.

Ile dałeś za tego b14?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja mts po czasie robi się miękki, a j jakby wsadził inne sprężyny dałoby to coś?

Właśnie w tym rzecz, że wkłady to najsłabsza część zestawów MTS. Wymiana sprężyn nic nie da. Te z zestawu są jakie są ale to nie w nich tkwi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...