Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jumis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jumis

  1. WAUZZZF49HA116506 Jesteś w stanie podać ostatni przebieg?
  2. Czy z odpowitrzaniem poradzę sobie bez Vaga?
  3. Fakt ? 300 Właśnie działam
  4. Cześć. Czy ktoś robił lub ma o tym pojęcie i mógłby dać jakieś informacje i wskazówki do takowej operacji? Pacjent A4 B9 2017 2.0tdi 190KM Obecnie hebel 338 tył 312
  5. Mam podobne tylko że u mnie tydzień nie działa potem znów działa i tak w kółko Macieja ?
  6. Witam. Można prosić? Dziękować ? WAUZZZF45JA045875
  7. Co to jest za ikonka jak już o niej gadamy?
  8. Mam taki zestaw sześciokołowy Akebono na przód 350mm oraz ate 330mm z 3.0tdi . Ciekawe czy będzie ten sam problem...?
  9. Poradziłeś jakoś sobie ? Mam identyczny problem!
  10. Jumis opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć , od jakiegoś czasu nie mam kierunków. Objawy są takie: przełączam lewo, prawo to światła zamiast mrugać to świecą cały czas tak samo kontrolki na zegarach. Dodam że "awaryjki" działają normalnie. Obawiam się że to kombajn a mam z tempomatem ,więc koszta. Miał ktoś podobny problem?
  11. Kamil VAG piszesz tu o podłączeniu miernika. Mam podobny problem (założyłem osobny temat). Zrobiłem tak jak piszesz użyłem miernika i pokazało 12v a żaróweczka podłączona do tego na krótko nie świeci. Dlaczego tak? Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  12. Jumis odpowiedział(a) na Jumis temat w Audi A4 B5
    Mi nie chodzi o regenerację tylko chce się upewnić czy to stacyjka. Dlatego chcę znać pin odpowiedzialny za rozruch. Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  13. Jumis odpowiedział(a) na Jumis temat w Audi A4 B5
    Powiem tak,dziwna sprawa bo miernik pokazywał 12V ale próbówka się nie zapalała. Rozruch na krótko działa (pociągnąłem przewodzik pod maskę i tak odpalam) Pytanie czy wszystkie stacyjki od innych silników są takie same? No i co z tym przekaźnikiem. Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  14. Jumis odpowiedział(a) na Jumis temat w Audi A4 B5
    Zbadałem sprawę , nie dochodzi prąd do sterowania rozrusznika. Więc może stacyjka albo też przekaźnik. Fajnie jakby ktoś podał nr przekaźnika i dokładnie który to styk na stacyjce. Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  15. Jumis odpowiedział(a) na Jumis temat w Audi A4 B5
    Załatwiłem warsztat na jutro będziemy badać co to. Dzięki Oliver Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  16. Jumis odpowiedział(a) na Jumis temat w Audi A4 B5
    Już wiem po lewej stronie. Dojście do niego oh góry ? Czy lepiej dołem? To jest a4 Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  17. Jumis odpowiedział(a) na Jumis temat w Audi A4 B5
    Dzięki. Z której strony jest rozrusznik? Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  18. Cześć. Odpaliłem auto bez żadnego problemu przyjechałem 200 km, zgasiłem na stacji benzynowej i niestety niemiła niespodzianka ,auto nie chce odpalić. Kontrolki nie przygasają, immobilizer gaśnie a nie kręci nie słychać także bendiksa.Na pych odpalił. Co koledzy sprawdzić auto potrzebuje na gwałt jutro trasa! Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  19. Jesteśmy w stanie po numerze vin rozwiązać ten problem? WAUZZZ8DZYA081838
  20. Dzięki Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  21. Wydawało mi się że w 2.5 wychodziła tylko jedna skrzynia szóstka. Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  22. Dzięki za informacje Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  23. Dzięki za odpowiedź kolego .Wreszcie ktoś się zainteresował tematem Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
  24. Koledzy proszę o podanie mi numery kompletnej półosi oraz innych które podejdą do tej skrzyni. Pozdrawiam
  25. Witajcie. Koledzy jak w temacie rusza mi się pedał sprzęgła lewo-prawo. Podejrzałem co się dzieje i widzę że biała tulejka na której trzyma się dźwignia jest jakby wyrobiona. Teraz pytanie czy trzeba wymienić cały pedał czy tylko tulejkę? Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.