-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZF49HA116506 Jesteś w stanie podać ostatni przebieg?
-
Swap hamulców z S4 lub RS4 w Audi A4 B9
Czy z odpowitrzaniem poradzę sobie bez Vaga?
-
Swap hamulców z S4 lub RS4 w Audi A4 B9
Fakt ? 300 Właśnie działam
-
Swap hamulców z S4 lub RS4 w Audi A4 B9
Cześć. Czy ktoś robił lub ma o tym pojęcie i mógłby dać jakieś informacje i wskazówki do takowej operacji? Pacjent A4 B9 2017 2.0tdi 190KM Obecnie hebel 338 tył 312
-
Problem z elektryczną roletą bagażnika Audi A4 B9 Avant
Mam podobne tylko że u mnie tydzień nie działa potem znów działa i tak w kółko Macieja ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam. Można prosić? Dziękować ? WAUZZZF45JA045875
-
Usterka Audi pre sense w A4 B9
Co to jest za ikonka jak już o niej gadamy?
-
Miękki pedal hamulca po montażu zaciskow S4
Mam taki zestaw sześciokołowy Akebono na przód 350mm oraz ate 330mm z 3.0tdi . Ciekawe czy będzie ten sam problem...?
-
S4 B9 USA czujniki parkowania
Poradziłeś jakoś sobie ? Mam identyczny problem!
-
Brak kierunkowskazów.
Cześć , od jakiegoś czasu nie mam kierunków. Objawy są takie: przełączam lewo, prawo to światła zamiast mrugać to świecą cały czas tak samo kontrolki na zegarach. Dodam że "awaryjki" działają normalnie. Obawiam się że to kombajn a mam z tempomatem ,więc koszta. Miał ktoś podobny problem?
-
[B6 AVF] Problemy z odpalaniem - brak reakcji / rozrusznik ?
Kamil VAG piszesz tu o podłączeniu miernika. Mam podobny problem (założyłem osobny temat). Zrobiłem tak jak piszesz użyłem miernika i pokazało 12v a żaróweczka podłączona do tego na krótko nie świeci. Dlaczego tak? Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
-
Nie kręci rozrusznik 2.5tdi
Mi nie chodzi o regenerację tylko chce się upewnić czy to stacyjka. Dlatego chcę znać pin odpowiedzialny za rozruch. Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
-
Nie kręci rozrusznik 2.5tdi
Powiem tak,dziwna sprawa bo miernik pokazywał 12V ale próbówka się nie zapalała. Rozruch na krótko działa (pociągnąłem przewodzik pod maskę i tak odpalam) Pytanie czy wszystkie stacyjki od innych silników są takie same? No i co z tym przekaźnikiem. Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
-
Nie kręci rozrusznik 2.5tdi
Zbadałem sprawę , nie dochodzi prąd do sterowania rozrusznika. Więc może stacyjka albo też przekaźnik. Fajnie jakby ktoś podał nr przekaźnika i dokładnie który to styk na stacyjce. Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
-
Nie kręci rozrusznik 2.5tdi
Załatwiłem warsztat na jutro będziemy badać co to. Dzięki Oliver Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
Jumis
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta