Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komunikat o braku cisnienia w oponach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Jakiś czas temu wyskoczył mi komunikat o braku ciśnienia w oponach,nie mogąc go skasować pojechałem do fachury. Niestety Vag nie mógł się połączyć ze serownikiem ,zdesperowany zostawiłem auto do sprawdzenia w salonie Audi.Zadzwonili że niestety nie udało im się zlokalizować usterki , zaczęli mieszać a że to jakaś antena a może sterownik,nie wiedzieli do końca ,najlepiej jak bym kupił wszysko.Podziękowałem chłopaczkom oczywiście ,za informacje co jest uszkodzone musiałem zapłacić.Zdecydowałem że dam sobie spokuj i pojechałem do następnego magika by wykasować tą informację z kompa i się zaczęło.Po próbie wykasowania nie mógł się najpierw polączyć z zegarami ,powiedział że do wymiany liczniki a przy następnej próbie wyskoczyło że uszkodzony sterownik pompy,auto nie chciało jechać więc odłączył klemę i wróciło do normy.Widzicie same kłopoty,zostawiłem i dałe sobie spokuj z symbolem braku ciśnienia.POMOCY z góry dziękuję.

Opublikowano
  • Autor

Tak ,wcześniej jak zmieniałem było ok, co prawda nie miałem czujników w felgach zimowych, to kasowałem w koputerze łączył się normalnie ze sterownikem i za jakiś czas znowu wyskakiwał komunikat o braku ciśnienia a teraz kasuje w aucie, mysli myśli i odrazu wyskakuje kontrolka braku ciśnienia,poprostu nie łączy się ze sterownikiem.

Edytowane przez tomek29

Opublikowano
  • Autor

jaki kabel ? daj scan z auta

Nie rozumiem .Bardziej mi zależy co z zegarami się dzieje i ze sterownikiem i oczywiscie jak wykasować z komputera auta informacje o ciśnieniu.

Edytowane przez tomek29

Opublikowano

Wrc podał Ci link przeczytałeś go ???
Jeśli masz koła bez czujników musisz wykodować je czyli wyłaczyć przeczytaj temat !

a nie kasować błąd...

Edytowane przez Robero321

Opublikowano
  • Autor

Wrc podał Ci link przeczytałeś go ???

Jeśli masz koła bez czujników musisz wykodować je czyli wyłaczyć przeczytaj temat !

a nie kasować błąd..

Czyli do mechanika? To mówię podłacza waga i nie może się połączyć, zresztą tak samo jak z zegarami.

Opublikowano
  • Autor

sprawdz innym kablem

Co z tym kablem?

Opublikowano

sprawdz innym kablem

Co z tym kablem?

A jaki masz kabel diagnostyczny ?

wystarczy odjac wartosc w liczniku 17

instr61.jpg

Opublikowano
  • Autor

sprawdz innym kablem

Co z tym kablem?

A jaki masz kabel diagnostyczny ?

wystarczy odjac wartosc w liczniku 17

instr61.jpg

W

sprawdz innym kablem

Co z tym kablem?

A jaki masz kabel diagnostyczny ?

wystarczy odjac wartosc w liczniku 17

instr61.jpg

W

W tym problem, bo nie łączy się z licznikiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.