Skocz do zawartości
IGNOROWANY

komunikat o braku cisnienia w oponach


tomek29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jakiś czas temu wyskoczył mi komunikat o braku ciśnienia w oponach,nie mogąc go skasować pojechałem do fachury. Niestety Vag nie mógł się połączyć ze serownikiem ,zdesperowany zostawiłem auto do sprawdzenia w salonie Audi.Zadzwonili że niestety nie udało im się zlokalizować usterki , zaczęli mieszać a że to jakaś antena a może sterownik,nie wiedzieli do końca ,najlepiej jak bym kupił wszysko.Podziękowałem chłopaczkom oczywiście ,za informacje co jest uszkodzone musiałem zapłacić.Zdecydowałem że dam sobie spokuj i pojechałem do następnego magika by wykasować tą informację z kompa i się zaczęło.Po próbie wykasowania nie mógł się najpierw polączyć z zegarami ,powiedział że do wymiany liczniki a przy następnej próbie wyskoczyło że uszkodzony sterownik pompy,auto nie chciało jechać więc odłączył klemę i wróciło do normy.Widzicie same kłopoty,zostawiłem i dałe sobie spokuj z symbolem braku ciśnienia.POMOCY z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,wcześniej jak zmieniałem było ok, co prawda nie miałem czujników w felgach zimowych, to kasowałem w koputerze łączył się normalnie ze sterownikem i za jakiś czas znowu wyskakiwał komunikat o braku ciśnienia a teraz kasuje w aucie, mysli myśli i odrazu wyskakuje kontrolka braku ciśnienia,poprostu nie łączy się ze sterownikiem.

Edytowane przez tomek29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki kabel ? daj scan z auta

Nie rozumiem .Bardziej mi zależy co z zegarami się dzieje i ze sterownikiem i oczywiscie jak wykasować z komputera auta informacje o ciśnieniu.

Edytowane przez tomek29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrc podał Ci link przeczytałeś go ???
Jeśli masz koła bez czujników musisz wykodować je czyli wyłaczyć przeczytaj temat !

a nie kasować błąd...

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrc podał Ci link przeczytałeś go ???

Jeśli masz koła bez czujników musisz wykodować je czyli wyłaczyć przeczytaj temat !

a nie kasować błąd..

Czyli do mechanika? To mówię podłacza waga i nie może się połączyć, zresztą tak samo jak z zegarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz innym kablem

Co z tym kablem?

A jaki masz kabel diagnostyczny ?

wystarczy odjac wartosc w liczniku 17

instr61.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz innym kablem

Co z tym kablem?

A jaki masz kabel diagnostyczny ?

wystarczy odjac wartosc w liczniku 17

instr61.jpg

W

sprawdz innym kablem

Co z tym kablem?

A jaki masz kabel diagnostyczny ?

wystarczy odjac wartosc w liczniku 17

instr61.jpg

W

W tym problem, bo nie łączy się z licznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...