Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana szyby z ubezppieczenia AutoSzyby.


Rekomendowane odpowiedzi

a co Cie obchodzi gdzie oni to wysłali :D mieli 14 dni na odpowiedz tobie nie zdażykli poproszę kase :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) Druk przygotowany, jeszcze dla spokoju pokseruję paragon i inne "karty gwarancyjne" jakie otrzymałem od nich.

Tak na marginesie usłyszałem ze to pierwszy taki przypadek, że to im sie nigdy nie zdażylo, że nie było takich skarg:D

Hmm.. ciekawe, wystarczy w necie poszukać i znajdą więcej :) nawet kilka postów wyżej kolega Rav85 ma ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi powiedzieli ze zniekształcenia po stronie pasażera nie wpływają na warunku użytkowania auta przez kierowce, wiec muszę napisać skargę do ich centrali + rzecznik praw konsumenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy w tym tygodniu chyba, pełno jest podobnych sytuacji na innych forach, chociażby VW, nie mówiąc o pojedynczych tematach w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysłałem wezwanie do zapłaty :D
jeśli nie będzie odpowiedzi lub przelewu, to spotkam się z rzecznikiem.


Wezwanie poleciało - brak odpowiedzi :angry: .

Skontaktowałem się z rzecznikiem drogą mailową. Przyznał mi rację.
"Od 25 grudnia 2014 obowiązują nowe przepisy prawa konsumenckiego.

W myśl tej ustawy sprzedawca odpowiada wobec kupującego na podstawie rękojmi jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną. (art. 566 KC).
Jeżeli towar ma wadę istotną, konsument może odstąpić od umowy (art. 560KC), a sprzedawca nie może zaproponować naprawy lub wymiany towaru na nowy, gdy naprawa albo wymiana wiąże się z nadmiernymi niedogodnościami dla konsumenta." :banan:

Wrzucam tu odpowiedź rzecznika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...