Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Jaki tłumik założyć ?


ploteczka17

Rekomendowane odpowiedzi

W Twoim przypadku to ja bym sie wyluzował :decayed: Moc wydechem ...na wolnossaku ? :mysli:

Ke..strumennica :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku to ja bym sie wyluzował :decayed: Moc wydechem ...na wolnossaku ? :mysli:

Ke..strumennica :thumbdown:

Nic Ci to nie da.. Strumiennicę sobie daruj, bo to zło jest..

Jak wytniesz katalizator to albo załóż nowy, albo wspawaj zamiast niego 2.5" rurkę (wybebeszenie katalizatora i zostawienie pustej skrzynki moze dać odwrotny efekt)..

A z końcowego tłumika, jak Ci się podoba to załóż sobie fajną końcówkę, albo wypoleruj tą co masz..

Pieniądze, które byś na to poświęcił przeznacz lepiej na inne rzeczy.. Serio - kiedyś jak jeszcze nie miałem pojęcia co to jest silnik wolnossący też miałem jakieś nadzieje :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co .. Najlepiej to dopieść ją wizualnie, zadbaj o wnętrze, jakieś ciekawe mody.. W kestii mocy to najlepiej pogódź się z tym, że jest to zwykłe 1.8 i jakiekolwiek dłubanie w tym silniku jest po prostu nieopłacalne. stosunek wydanych pieniędzy to wzrostu mocy wprawia w osłupienie :shocked: Już chyba bardziej opłaca się zrobić swap silnika na 1.8T.. Chyba napewno :mysli:

Jakieś mody, gdzie moc wzrośnie o 5-10km za 1500-2000zł to stanowczo padaka :thumbdown:

Niestety :confused4:

Poszukaj na forum było kilka tematów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś coś już chciał robić to najlepiej załóż nowy katalizator (strumienica nic nie da, nawet dobrej firmy "Micheal"), filtr stożkowy powietrza K&N, gustowny tłumik z fajnym pomrukiem. Taki zestaw raczej nie zamieni twojej A4 w demona prędkości ale będzie to wyglądało efektownie (nie efektywnie) i będziesz miał dobrą zabawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast nowego katalizatora czy strumienicy, wybebesz stary katalizator, wnętrznosci sprzedaj i wstaw poprostu rure do katalizatora, tak żeby spaliny swobodnie przepływały, a na przeglądach zeby nie było problemów ze nie masz kata, powinno troche poprawic samopoczucie a i $$$ troche zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...