Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawór EGR, zawór gaszący.


Radol

Rekomendowane odpowiedzi

Mam połamany element zaznaczony na foto. Jeśli dobrze się orientuje, to od zaworu gaszącego. Można tylko ten kawałek dostać?
fin3hjnf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz dostac tylko sama gruszke,


http://allegro.pl/zawor-gruszka-egr-vw-audi-seat-skoda-tdi-i4943676466.html

ta gruszke przekrecasz i wyjmujesz. pasuje ona takze od forda galaxy itd, na allegro mozna juz ja dostac za okolo 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje od wielu vagow. Moja jest od golfa. To ramie jest polaczone z membrana, wiec musisz całość wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam możliwość kupienia z pękniętą membrana, to idzie jakoś to ładnie podmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera tego nie pamiętam :mellow: proponuje Ci żebyś najpierw rozebrał swój siłownik i sprawdził czy masz sprawną membrane... moja była rozerwana ;) bo jak sie okaże że obie masz rozerwane to nic z tego nie poskładasz :decayed: a jednocześnie dowiesz się czy można rozłaczyć membrane od siłownika


ewentualnie gdyby się nie dało to można się pobawić w klejenie samego ramienia... ale czy warto? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramie(ta część z dziurką) jest... a raczej już jej nie ma :P (cała rozleciała się na części) Dzisiaj wyciągnąłem ten siłownik i w wolnej chwili go rozbiorę.


Udało się go rozebrać. Membranę można wyjąć(moja jest dobra), ramię też można wyjąć :) Niestety podczas otwierania połamałem kilka elementów które nachodzą na te haczyki.(tylna część gdzie jest wciągane powietrze)

Edytowane przez Radol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na foto widać jak udało mi się oddzielić. Niestety ten element po lewej na dole lekko połamałem. Była jeszcze sprężynka ale nie zrobiłem jej foto.

ogdvjywn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, ja mam wlasnie taki problem ze mam pekniete to ramie ... i chcialem zapytac czy to bedzie jakos wplywac na moc ? Chcialem zaznaczyc ze mam benzyne 1.8 2000r. Słabo sie na tym znam takze prosze o prosta odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...