Treść opublikowana przez Radol
-
Metaliczne buczenie na jałowym 1,9 tdi
Mam problem z głośnym metalicznym buczeniem na biegu jalowym. Gdy dodam troche gazu to od razu robi się ciszej. Dodatkowo gdy poruszam tłumikiem to ten dziwiek też się zmienia, lub całkowicie ucicha. Jakie elementy mogą być źródłem tego dźwięku?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Caly czas na zimowych jezdzilem. Malo uzywam auta, a teraz potrzebowalem do przeprowadzki Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ktos z okolic poznania jest moze w posiadaniu zlodziejki do kol ABC3 (taka z 14 rowkami) swoją zgubilem, a wczoraj zlapalem flaka ;( Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema, ltos z Was ma moze zlodziejke do takiego klucza? Potrzebuje go tylko odkręcić Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Sezon Rowerowy 2016
Pytaj tez na forumrowerowym. Za 3200 lub 3600 juz nie pamietam ktoz z Wroclawia(chyba) proponowal mi Treka z 2012 super rower, gdyby nie to ze jestem z Poznania to przetestowalbym go. Full xt + xtr. Warto rozważać używane rowery czasami sklepy sprzedaja jakies swoje rowery po testach lub jak maja swoj team. Kupilen tak prawie nowa meride z 2015 za duzo niższa cene Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Sezon Rowerowy 2016
Panowie kross to tylko rama w kazdym modelu amor i osprzet jest inny. Kross ma za uszami pare złamań, jak kazdy producent. Chcecie pewnej ramy to tylko firmy ktore daja wiczysta gwarancję. Co do opon cienkich i piasku. Kolega jezdzi na przełajowce, ma cienkie oponki z lekko agresynym bierznikiem, bierze kazdy piasek bez problemu. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Tak wygladaja felgi z góry Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Tu musi wypowiedziec sie ktoś mądrzejszy. Nie obiecuję, że opony 215 nie będą obcierać. Może jakieś odboje się stosuje, żeby auto sie za bardzo nie przechylalo... Nie wiem Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
No tak jak pisałem. Miałem felgi aez 8j 18 i opony 225/40. Przy ostrych łukach opona obcierala o rant. Chyba ze masz twardsze zawieszenie. Ja mam gwint h&r nie jest to żaden beton tylko bardzo wygodny gwint Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Dekielki 146mm. Jeździ sie super, ale poprzednie koła AEZ byly bardzo miekkie i opony stare z 2k9 225, totalna lipa byla. Teraz jest super, duzo lepiej i wygodniej niz na starych kapciach. Musiałbym porównać tez do nowych 225. Jak nie masz za malego et i Ci felgi nie obcieraja o ranty to wez 225 łatwiej znaleźć. Te 215 mialy isc do felg aez (35et) bo obcieraly o ranty, ale jednak zmieniłem felgi.
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Opona jest delikatnie bardziej naciągnieta. Jak będę wychodził z domu to strzele foto. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Jak nie zapomne to przerobie zdjęcia swojego auta na różne sposoby i zdecyduję co będzie. Mimo wszystko czarny grill aż tak mnie nie jara żeby malować go zaraz. :-) Auto dalej mam w posiadaniu. Coś tam sie zmienilo, ale nie za duzo Oslona pod miche i rozporki gora dol(moze troche widac) Czyszczenie turbo Jakies foto Jakas baba mi przywalila ;/ Lampa tyle kupiona, auto czeka na wolny termin u blacharza. Pakiet lato wpadł inny niz rok temu. Ori s-line, opony 215/40 nexen n fura. Czekam az przyjdzie paczka z ori dekielkami, bo te nie pasują Więcej modów nie pamietam[emoji14] Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema ktos moze jest w temacie próbuje wymontowac turbo w ajm b5... Czy pod spodem jest jakas sruba ktora go trzyma z silnikem? Wszystko niby wykrecilem, wyjscie oleju tez ale nie moge wyjac...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie wiem czy tu robią, ale dużo znajomych naprawia tam auta i są zadowoleni, proponuje zadzwonić: http://www.zumi.pl/128829,Mechanika_Pojazdowa_Blacharstwo_Robert_Steltmann,Poznan,firma.html#aboutPage Ktoś z Was jest w stanie użyczyć garaż z kanałem lub najazd... potrzebuje zamocować dolną rozpórkę i wymienić plastikową osłonę pod silnikiem na metalową. Oczywiście odwdzięczę się. Jako elektronik bardzo chętnie pomogę przy elektryce samochodowej, mam VCDS
-
Sezon Rowerowy 2016
Jesli chodzi o krossy to slyszalem o peknietych ramach i odrzuconych gwarancjach.
-
Sezon Rowerowy 2016
Nie ma? http://kolarstwo.startfit.pl/rankigi-rowerow/rower-do-okolo-1000zl-2015/ Nie doczytałem, o wadze. Jest to chyba dosyć sporo jak na rower, bo większość ma max 90kg. Musiałbyś poszukać ramy w odpowiedniej kategorii wagowej. Jeśli chodzi o używane rowery to swój kupiłem za 1200 dwu letni i jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem będzie dla Ciebie najważniejsza odpowiednia rama, żebyś jej nie połamał i czuł się dobrze. Na Twoim miejscu przeszedłbym się do rowerowego i przymierzył kilka rowerów, a później szukał o takich wymiarach(często różne marki maja różna geometrie, nie mylić z rozmiarem, co też wpływa na postawę). Niestety nie znam się na doborze rozmiaru roweru i kategorii wagowej.
-
Sezon Rowerowy 2016
Sqizzy sprawdz forumrowerower lub wpisz w google rower za 1000zl znajdziesz cieawe zestawienie kilku rowerów ktore sa najlepsze za ta cene
-
Sezon Rowerowy 2016
Witam Panie(jak są) i Panowie, dopiero teraz zauważyłem wątek jeżdżę z Poznania po okolicach, srednio ponad 50km trasy, staram sie jak najwięcej lasy, ścieżki rowerowe itd ogolnie mtb. Jak ktoś chętny i zna fajne drogi to możemy sie wspólnie wybrać. Słyszałem, ze na morasko sa super hopki mozna znaleźć , wydeptane przez zwierzynę. Mój poziom to raczej amator, ale chciałbym trenować z kim kto jeździ średnio + 20km/h w takich terenach. Jakby co proszę kontak na PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak ktos jest chętny na wspólną jazdę to wszystkie trasy mogę przejechac. Asfalt wolalbym ominąć bo jest nudny czas mam od pon-pia od 17. W weekend majowy też mam wolne. Niestety w następne weekendy musze isc na uczelnię: (
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, ktos jezdzi rowerkiem z Poznania w jakies trasy mtb minimum 40km?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Mi na gwincie nic nie trzeszczy i żadnej rozpórki jeszcze nie mam. Co do podłokietnika to trzeba dobrze przykręcić śrubke, która ukazuje nam sie po wyjęciu dna najwiekszej półeczki (Wystarczy podważyć czymś cienkim)
-
Kat Out ,Ajm Help
Ja wzialem długie wiertlo, szczote druciana i jakies dlugie, cienkie narzędzia do łamania tych plastrow. Pod rure podstawilem wiadro, żeby na ziemie nie lecialo i te resztki sprzedałem.
-
Kat Out ,Ajm Help
Ja u siebie przy okazji wymiany sprzegła wydłubałem. Miałem dobre dojscie od spodu.
-
Po czyszczeniu EGR-a brak mocy w A4 B6 1.9TDI
Sprawdz czy masz dobrze podłączony zawór od gaszenia auta przy egr. Auto pali wtedy bardzo dużo i nie dostaje powietrza.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Napisz gdzie sie tak uparli, zeby tam nie jechac [emoji14]