Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radol

  1. Radol odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    No właśnie co z tym gwintem? Lepiej nowy za ok 1tys firmy FK, lub innej jeśli ktoś woli twardsze, czy używany KW, AP nie wiedząc co się trafi.
  2. Radol odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    W opisie ma numer telefonu... Sam miesiąc temu zrobiłem u niego lampy. Kontakt bez problemu.
  3. Panowie, ktoś z Was orientuje się co będzie jak założę 1BE z sedana 1,8T do Avanta 1,9TDI? Bardzo dużo mi d*pa siądzie?
  4. Tak mi się skojarzyło
  5. Podepnę się do tematu. (ten sam silnik)Olej miałem zmieniany ponad 7k km temu. Na początku(po wlaniu) na bagnecie był na środku. Wczoraj sprawdzałem na mrozie i było delikatnie poniżej minimum.(wiem, że na mrozie zawsze będzie mniej, ale te około 0,5l ubyło) Też boję się o przepuszczające turbo. Słyszałem, że AJM pali olej, ale chyba nie aż tyle. Zrobiłem foto:
  6. Radol odpowiedział(a) na Radol temat w Audi A4 B5
    Na foto widać jak udało mi się oddzielić. Niestety ten element po lewej na dole lekko połamałem. Była jeszcze sprężynka ale nie zrobiłem jej foto.
  7. Radol odpowiedział(a) na Radol temat w Audi A4 B5
    Ramie(ta część z dziurką) jest... a raczej już jej nie ma (cała rozleciała się na części) Dzisiaj wyciągnąłem ten siłownik i w wolnej chwili go rozbiorę. Udało się go rozebrać. Membranę można wyjąć(moja jest dobra), ramię też można wyjąć Niestety podczas otwierania połamałem kilka elementów które nachodzą na te haczyki.(tylna część gdzie jest wciągane powietrze)
  8. Radol odpowiedział(a) na Radol temat w Audi A4 B5
    Jak mam możliwość kupienia z pękniętą membrana, to idzie jakoś to ładnie podmienić?
  9. Mam połamany element zaznaczony na foto. Jeśli dobrze się orientuje, to od zaworu gaszącego. Można tylko ten kawałek dostać?
  10. Sugerowałem się zdjęciami Swoja drogą, gdybym miał naprawiać coś w przedliftowym liczniku, to zainwestowałbym chyba w licznik z a6 c5 z ramkami w chromie
  11. Ty chcesz wymienić cały licznik dla sprawnego fisa? Może taniej wyniesie Cie naprawa tego wyświetlacza? (Licznik ok 200zł, naprawia FIS 70zł +kw)
  12. Od kupna audi tj. sierpień tego roku, mam problem z szarpaniem po puszczeniu gazu lub dodaniu(zwłaszcza na 1-2 biegu), sprzęgło wysoko bierze, czasami się ślizga, czasami niskie biegi ciężko wchodzą(może 4-5 też, ale rzadko ich używam, przez to, że najwięcej jeżdżę po mieście. Przy ruszaniu, gdy nie daje gazu, to auto lekko drży i ciężko ruszyć samym sprzęgłem.(Na wstecznym jest duuużo lepiej) Jestem zielony w temacie, a też nie chcę pakować kasy w błoto. Jeździć jeszcze trochę tak, czy naprawiać. Tylko co naprawiać... regeneracja, nowe sprzęgło i dwumasa? Jakie mogą być koszty... Chciałbym zrobić chipa w przyszłości, ale pierw wole doprowadzić napęd to ładu
  13. Milo bylo poznac, wielkie dziekj za udany spot
  14. 10. Na 70% zobaczymy czy sie wyrobie.
  15. KC 17:00 -2? Jak się wyrobie to też wpadnę
  16. Rewelacja, tego właśnie potrzebowalem. Serdecznie dziękuję ze spotami u mnie ciężko, bo w weekendy mam studia
  17. Oryginalny głośnik wygląda tak. Więc jeśli wymienisz na 130mm to może iść w to samo miejsce. Za 150zł spokojnie dorwiesz nowe głośniki. Używane ori będą tańsze. Napisałeś, że głośniki wisi, może to jest przyczyną nie czystego dźwięku? Powinień być stabilnie przykręcony. Tutaj masz ciekawy zestaw: http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=1093 Zastanów się, czy zależy Ci na lepszym graniu
  18. Wymiana jest dosyć prosta. Zdejmujesz boczek drzwi i masz już dostęp do głośników Co do samych głośników, chcesz nowe, czy używane? (np ori)
  19. Lubie pogrzebać w aucie, a takie rozkręcanie uczy znajomości modelu Więc dla mnie odpowiedz brzmi tak Jutro będę próbował wyjmować od bagażnika. Zacząłem wyciągać od bagażnika i doszedłem do tego momentu(Prawa część środkowego tunelu przed szynami fotela kierowcy[foto]). Bardzo proszę o opisanie miejsc w których szukać śrubek do demontażu konsoli
  20. Cześć, Chcę sprzedać swoją zmieniarke, ale dowiedzialem sie ze bez przewodu nikt nie kupi. Niestety mam problem z jego wyciągnięciem. Próbowałem rozkręcić cały tunel środkowy, niestety po odkreceniu kilku srubek nie chciał wyjść. Wolałem sie z nim nie silowac, żeby czegoś nie zepsuć jest ktoś w stanie opisać mi gdzie powinienem szukać srubek aby wszystko elegancko szło? pozdrawiam Zapomniałem dodać, srubki które znalazłem to: 1szt obok prawej nogi kierowcy, 2szt po obu stronach zaraz miedzy galka biegow, a zapalniczka, 6szt po zdjęciu plastikowej ramki radia, 3szt za podlokietnikiem, przy złączu OBD
  21. Ktoś z Was byłby zanteresowany radiem concert z b5 razem ze zmieniarka? (Info na bazarze Poznan) Jeśli tak to wstrzymam sie dzisiaj z wymontowaniem i mogę podjechac na zlocik zaprezentować
  22. Radol odpowiedział(a) na alex686 temat w Audi A4 B5
    Firma wyżej wymieniona wymieniona wyświetlacz na nowy... więc cena pewnie bedzie ok 300-400zl. Możesz dużo taniej naprawić usterke za ok 100zl. Sam ostatnio wysylalem swój wyświetlacz do naprawy i mogę polecić www.aceef.pl Przed. Po.
  23. Jeśli u mnie byłby taki problem, to wypialbym lampki zabrał do domu. Sprawdził wszystko na zasilaczu, oraz gdzie musi być napięcie żeby się świeciło tak jak trzeba. Przy okazji jeśli coś będzie źle działało to już wiemy żę problemem jest lampka. Wtedy szukamy przyczny. Gdy lampka okaże się sprawna, to miernikiem dla pewności można sprawdzić przewody od lampki. Jeśli chodzi o przekazniki. Trzeba dostać sie do bezpiecznikow i odkręcić półka nad nogami(pod kierownicą) Kolega 2 posty wyżej pisze o wtyczkach łączaczych przewody które idą do lampek. Znajdują sie pod wykładzina po lewej stronie, póżniej idą przez słupek do góry. Jeśli się mylę to przepraszam za wprowadenie w błąd. Mowimy mniej wiecej o tym miejscu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.