Treść opublikowana przez Radol
-
Rezanie bixenonu
Nie napiszesz do niego, bo nie loguje sie na forum. Zadzwon, tylko nie pytaj o nr szukanie nir boli
-
1,9 AJM Szarpania, ciężko wchodzą biegi, wysokie sprzęgło.
Jestem po wymianie sprzęgła. Ogólnie mega pozytyw. Sprzęgło szybko bierze, ładnie zmienia biegi, nie szarpie. Dwumasa na szczęście w spoko stanie. Robiłem logi dynamiczne i tak jak kolega wyżej mam złe korekcje na 3 cylindrze. Zmienię uszczelniacze PD i sprawdzimy czy to coś dało
-
Zawieszenie gwintowane
Orientujecie się co to za firma? http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-smai-9005-audi-a4-b5-94-01-i5114885590.html
-
siłowniki tylnej klapy, które wybrać
Ja zastanawiam się nad dwoma modelami: http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3113172214300-HP110_279-O11301-sprezyna-gazowa-pokrywy-bagaznika.html http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3034183514200-KR23168-O11301-sprezyna-gazowa-pokrywy-bagaznika.html Mam pytanie, czy jak będę miał dobry siłownik, to klapa sama mi się powinna podnosić, po otwarciu jej z kluczyka?
-
Zawieszenie gwintowane
Mam możliwość kupić gwint ss, tylko że tylny jeden amor lekko chodzi. Warto taki brać, jeśli po 2 latach już się coś z nim dzieje? Do renowacji macie jakąś polecana firme, czy brać pierwsze lepsze w okolicy? Ja nie chce betonu dużego. Aktualnie latam 16 na zime. Na lato planuje 18 cali, ale nie chce za nisko(na tyle, żeby dobrze wyglądało, czyli 40mm)
-
Zawieszenie gwintowane
Czym się wyróżniają te "bycze jaja"?
-
Zawieszenie gwintowane
Jak ocenicie gwint supersport?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka panowie, chce wywalić kata, mam 1,9 tdi ajm. 2 cale czy 2,5 cale średnica tam jest?
-
1,9 TDI AJM - prośba o analizę logów.
Bardzo niska ta cena, niektórzy piszą, że 500-600zł dostali... Za 100zł to więcej mnie wyniesie robocizna+dip
-
1,9 TDI AJM - prośba o analizę logów.
Ile wart jest katalizator z mojego auta?
-
1,9 TDI AJM - prośba o analizę logów.
Z pd chodzi o takie części? http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3215153220130-EL900650-O11301-zestaw-naprawczy-pompowtryskiwacza.html http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3031313031190-038_198_051C-O11301-3---oe-vw-2.html http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3219212013180-HP113_734-O11301-zestaw-naprawczy-pompowtryskiwacza.html Kata na pewno wywale, przy wymianie sprzęgła.
-
1,9 TDI AJM - prośba o analizę logów.
Z tego co mi wiadomo, to kompresja i pompki wpływają na odpalanie auta, więc jak dobrze mi pali, to teoretycznie nie muszę się tym zajmować. Wywalę więc kata, zrobię jeszcze logi 8 i 10 i chyba mogę go chipować? Jeszcze przed tym wszystkim poczytam sobie o OCT
-
1,9 TDI AJM - prośba o analizę logów.
Jak mogę sprawdzić to ciśnienie? Oleju bierze ponad pół miarki(pole kropkowane). Kupiowałem castrol 5w40 przejechałem na nim około 8500km. Ogólnie, to pali na dotyk. Gdy jest zimno to czekam tylko, aż się świece nagrzeją. Czasami pokręci raz, dwa razy dłużej. Podczas samej jazdy, czuje różnice, jak jest zimny/ciepły. Na zimnym mem delikatne odczucie, że zamula, ale tak odrobinę. Czasami szarpie, ale to pewnie przez moje nie umiejętne zmiany biegów, za ponad tydzień wymieniam sprzęgło.
-
1,9 TDI AJM - prośba o analizę logów.
Przy statystycznych nie miałem rozgrzanego silnika, ale łapie na klimatroniku do 87 stopni. Jak widać rozgrzewał się od ok 75 stopni, później już miał normalnie ponad 80. Nic nie wymieniałem, poza filtrem paliwa w sierpniu. Rozrząd w 2014 luty. Dynamiczne robione na śniegu Uszczelniacze PD... od kiedy mam auto nie wymieniałem, mam jakieś uszczelki od poprzedniego właściciela niestety nie wiem do czego Auto mam od sierpnia 2014 i 298k na liczniku. Trochę mi oleju bierze, nie wiem czy EGR nie przepuszcza,(gdzieś mam foto) można to jakoś określić? Postaram się zrobić dynamiczne 8 i 10, jeśli jeszcze jakieś mam zrobić to piszcie
-
1,9 TDI AJM - prośba o analizę logów.
Planuje zrobić chipa do auta i pomyslałęm, że zrobie logi i w razie błędów wszelkie usterki postaram się usunąć. Jest to dopiero moje pierwsze takie logowanie, więc jak coś zrobiłęm źlę, to proszę mnie poinstruować Narazie tylko logi dynamiczne, jutro postaram się wrzucić logi statyczne Dynamiczne blok 003 http://vaglog.pl/log_202491.html blok 011 http://vaglog.pl/log_202492.html Statyczne bloki 000 001 003 http://vaglog.pl/log_202576.html bloki 004 007 013 http://vaglog.pl/log_202581.html bloki 014 018 023 http://vaglog.pl/log_202577.html Basic settings blok 000 http://vaglog.pl/log_202578.html blok 003 http://vaglog.pl/log_202579.html blok 011 http://vaglog.pl/log_202580.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mam VCDS ale dokładnie nie wiem jak to się robi i chętnie się nauczę. Więc mogę pomóc
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Jak się trafi podobna okazja to na pewno kupie.
-
1,9 AJM Szarpania, ciężko wchodzą biegi, wysokie sprzęgło.
Ja zmieniam sprzęgło na LUK, bo takie było oryginalnie. Wymiana będzie dopiero bliżej połowy lutego, przy okazji sprawdzę dwumasę(już się boje)
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Myślałem nad tym już wcześniej Tak jak w temacie, to jest auto robione na spokojnie, niestety nie mam tyle kasy żeby wszystko kupić na raz.
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Decyzja podjęta, zakładam 1BE, tylko pierw trzeba kupić Może jak mi się znudzi to uzbieram kasę na gwint KW lub opisane wcześniej springi -40mm. Na ten sezon mam w planach do kupienia koło 17" i przygotowanie silnika pod chip więc trzeba rozkładać wydatki aby wystarczyło.
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
To może kiedyś wsadzę eibach -30 lub -40
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Postanowiłem, że poluje na dobre 1BE nie mam kasy na więcej, a jakoś nisko auta nie chcę mieć...
-
gdzie kupic zawieszenie 1be do audi a4 b5
Też mam dylemat jaki setup użyć do obniżenia auta. Obecnie mam 1BA i chce osiągnąć max -40mm. Wcześniej myślałem o 1BE i springi -40mm teraz już nie wiem co zrobić... Budżet około 1tyś.
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Dzisiaj zawitało DRL i ledy w miejsca drogowych. niestety po zakończeniu prac padł mi telefon i nie udało mi się porobić lepszych zdjęć. Przepraszam za jakość. Może jutro uda mi się nagrać film jak to działa. Trochę mnie boli, że ten led taki fioletowy z większej odległości wygląda lepiej. LEDy już zwróciłem nie podoba mi się fioletowy kolor na autach przede mną. Odświeżę trochę temacik Planuje obniżyć auto, ale nie mogę się zdecydować co wybrać, do wydania mam 1tyś. Jedni odradzają 1BE i mówią, żeby kupić gwint inni piszą ze amorki i sprężyny są spoko... Chcę tylko -40mm i żeby komfort był dobry, ale nie bujało Myślę, że gwint nie będzie konieczny w moim wypadku. Jakie amorki i springi dobrać?
-
Zawieszenie gwintowane
Aż taka różnica w jakości? KW, AP są twardsze od FK? W ogolę ten gwint FK ma wszędzie opis ze jest dla aut 1994-1999, więc do polifta nie będzie pasować?