Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gdzie kupic zawieszenie 1be do audi a4 b5


FLB

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie najlepiej nowe.

Chce obniżyć go delikatnie, ale nie przesadzać bo niestety drogi u nas jak to drogi...

latam na 18` i mysle wlasnie na 1be.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Eibachy Pro Kit obniżają samochód o 30mm, a komfort jak na 1be ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to ze na 1be mniej wachacze siadaja jak na 1ba ,dziwne to ale przetestowane i na 1be jakos mniej dostają po du*ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to mogę podac Ci namiar do kolesia, miał komplet amory ze spręzynami 1BE, nie wiem dokładnie od jakiego modelu, cena 400 tylko i wylacznie komplet 4 amory+ spręzyny.

1BV twardze zawieszenie i niższe, bardziej reaguje na nierówności, więc moze tak być że wahacze/tuleje dostają bardziej po d*pie, ale to tez zależy od stylu jazdy i dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alledrogo też idzie znaleźć czasem ładne używane eibachy z ori amortyzatorami bo często takie zestawy ludzie sobie składają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to mogę podac Ci namiar do kolesia, miał komplet amory ze spręzynami 1BE, nie wiem dokładnie od jakiego modelu, cena 400 tylko i wylacznie komplet 4 amory+ spręzyny.

1BV twardze zawieszenie i niższe, bardziej reaguje na nierówności, więc moze tak być że wahacze/tuleje dostają bardziej po d*pie, ale to tez zależy od stylu jazdy i dróg.

To podrzuć namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy używki faktycznie wchodzą w grę bo na pewno kupisz je taniej,ale często tracą na jakosci i po jakimś czasie znowu trzeba je wymieniać. Podaj jaki budżet posiadasz na ten cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam dylemat jaki setup użyć do obniżenia auta. Obecnie mam 1BA i chce osiągnąć max -40mm. Wcześniej myślałem o 1BE i springi -40mm teraz już nie wiem co zrobić... Budżet około 1tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też mam dylemat jaki setup użyć do obniżenia auta. Obecnie mam 1BA i chce osiągnąć max -40mm. Wcześniej myślałem o 1BE i springi -40mm teraz już nie wiem co zrobić... Budżet około 1tyś.

Też stoje nad takim dylematem, budżet 1000 +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie weiteca -40 z amorkami przód 1be i tył 1ba i kompletnie sobie nie dawały rady. Auto skakało jak pingpong, twardo jak na taczkach i 0 komfortu czy przyjemności z jazdy. Jeżeli macie taki budżet to szukajcie czegoś w miare świeżego ale w zestawie amorki i sprężyny. Bo takie dokładajki na zasadzie, że "amorki wytrzymaja" to o kant d*py można rozbić :wink:


kolega z Jeleniej dorwał za 300zł komplet springów i amorków -30 idealnie pod swoje auto i jest mega zadowolony z zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam do audi a4 b5 1.9tdi ajm kombi sprężyn i amortyzatorów żeby ją troszkę obniżyć bo jak założyłem 17 to mam straszną dziurę. Co byście polecili nie jestem maniakiem gleby szukam czegoś z komfortem i żeby auto ładnie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się skłaniam coraz bardziej ku kitowi ap -40/30mm, tym bardziej, ze i cena w miare, bo ok. 1300 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...