Treść opublikowana przez gabriel_bar
-
Składane lusterka z pilota - to dziala
Rozumiem, widzę zmiana na lepsze, też szukam w automacie lub to samo w a4 b7, a wracając do tematu, zrobiłem inaczej, składam lusterka niezależnie z oryginalnego pilota, przy zachowaniu sterowania ryglem w klapie bagażnika, gdy auto otwarte, otwieram bagażnik, gdy zamknięte składam lub rozkładam lusterka, po odpaleniu nie muszę rozkładać, wygodnie bo nie zawsze potrzebuję składać lusterka gdy zamykam auto centralnym
-
Składane lusterka z pilota - to dziala
Nie każdy ma alarm, gdzie tą masę można jeszcze znaleźć? Jaki kolor kabla? Masz kolego seryjny alarm?
-
Centralny zamek
Potrzebuję informacji, w której kostce i gdzie znajdę kabel w którym pojawia się + lub - po zamknięciu samochodu, nie mam alarmu. Przy kostkach z centralnego nie znalazłem takiego.
-
Lusterko lewe fotochromowe - dostępność wkładu
Ja za 90 zapłaciłem za dwa, są niebieskie (podobno białe nie chronią przed oślepianiem) i w porównaniu do oryginalnego fotochromu spełniają swoją funkcję, jak z tyłu ktoś jedzie nawet na długich to zewnętrzne nie przeszkadzają, środkowe muszę unieść, więc stwierdzenie że tylko oryginalny fotochrom wchodzi w grę jest moim zdaniem przesadzone. A jeszcze nigdzie nie napisałem że za 90 zł fotochromy, tylko lusterka które spełnią oczekiwanie pytającego, a sam musiałem wymienić dwa.
-
Lusterko lewe fotochromowe - dostępność wkładu
Miałem fotochromy, teraz też mnie nie oslepia, trzeba kupić niebieskie, ale spoko śmiejecie się, ja z Was się śmieje że zapłaciliscie ponad tysiaka, a Wasze wkłady nie są na pewno kilkadziesiąt razy lepsze, a te co kupiłem tak samo chronią przed oślepieniem. Nie widzieliście ale najlepiej wiecie, brawo!!
-
Lusterko lewe fotochromowe - dostępność wkładu
Wkład zamówiony w necie, na dwie strony za niespełna 90zł na dwie strony spełni wszystkie oczekiwana, włącznie z grzaniem, podajesz tylko przekątna. A ta cena ponad tysiąc? Pytałem w sklepie ori za 250 zł
-
Pompka 8D0 862 257 E z anglika do EU?
I jak temat się rozwinął? kupiłem 8D0 862 257 E - 1999-2003 - Alarm. Pilot (433 MHz) Dodatkowa syrena z aku. "GB." (Audi A3/A4) (miałem z B 8D0 862 257 B - 1999-2003 - Bez alarmu. Pilot. (433 MHz) (Audi A3/A4) ) i są problemy, udało się zakodować otwierał i zamykał drzwi, chociaż po próbie zakodowania kluczyka teraz tylko zamyka, mam problem z zakodowaniem pilota, na razie nie działa, w kodowaniu nie mam wartości 00128, tylko 1,64,256,2048,4096=6465 Podsumowując, pompka tylko zamyka i pilot nie działa, podświetlenie wnętrza zresztą też, może ktoś sobie z tym poradził?
-
[ALL] Elektromagnetyczne czujniki parkowania
a montował ktoś taki czujnik w A4 B5 kombi? ja się przymierzałem, ale po zdemontowaniu zderzaka stwierdziłem że nie ma jak, wzmocnienie i hak zasłaniają zderzak
-
Rozpórki a4 b5
ja też polecam, ja płacilem w aso 88 zł numer OE 8D0399375 mam u siebie 1BV i dystanse 15 przód i 20 tył, super się trzyma na zakrętach
-
[A4 B5]Dobór felg do avanta
No i pierścienie centrujące potrzebne, bo otwór 66,5/6 w mercedesie, ja mam od b6 z et 33 Zgadzam się
-
eibach pro kit
Wg rozpiski 1.6 i 1.8 pasują, a czy będzie rzeczywiście -30 to nie koniecznie, zalezy też czy sprezyny nowe czy użuwane
-
Wysokosć tyłu auta mierzona od ziemi do nadkola przez oś koła.
Ja mam takie to tył stoi na 65-66cm w tym temacie masz zdjęcie jak stoi na eibach -30 http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/eibach-30-mm-ktos-posiada-327936/ oznaczenie spręzyny View image: CIMG5860 tu w temacie http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/zmiana-felg-16-18-zawiecha-337022/ tu możesz zapytac kolegę co ma z tyłu, ale to też diesel chociaż wg rozpiski eibacha 1.8 i 1.9 TDI na tył ida te same spręzyny
-
Zmiana felg z 16" na 18", co z zawiechą?
Trze o nadkole przez Et, było by 25 i by nie tarło, ja mam z przodu Et 25 na 16 i nie trze. Mógłbyś węższą oponę założyć, może pomoże
-
Luz na tulei gumowej wahacza , tak powinno być ?
Za lema tuleje płaciłem 75 zł, a z wymianą tak jak kolega vp-tdi pisze, mi mechanik skasował 30 zł za wymainę jednej tuleii
-
skrzypi coś w przednim kole na nierównościach, przy ruszaniu i hamowaniu
No mi akurat chodzi o duże dolne tylne wahacze, ale i tam można posmarować
-
Nadmierne zuzycie jednej opony
Prawa przednia opona zużywa się najszybciej (bo od pobocza), najwolniej lewa tylna. Po prostu na następny sezon zamienić, moim zdaniem nie ma sie czym przejmować A tak w ogóle to jaki przebieg opon?
-
skrzypi coś w przednim kole na nierównościach, przy ruszaniu i hamowaniu
Jak przy ruszaniu i hamowaniu to bym bananom się przyjrzał i doraźnie tak jak kolega wyżej napisał
-
Wybity wahacz.
Jak sworznie są ok to można tuleje, ja zakładałem lemfordera, cena nie jest taka duża, ja za tuleje do banana płaciłem po 76zł, za wymiane znajomy mechanik liczył 30 zł. Ja znieniam to co trzeba, nie jestem nadgorliwy.
-
Usztywnienie tylniego zawieszenia
To napisz jaki wysoko przód a jak tył stoi. Masz dystanse? bo jak trze to albo zanisko usiada przez zużyte zawieszeni jak koledzy pisali albo et felgi za duże
-
Audi a4 b5 prześwit 1be
Coś koło 67cm
-
Sprezyny do sedana od avanta
Informacja z autopsji czy zgadywanka?? Ja u siebie w kombi 1.9TDI i miałem sprężyny o piątej kategorii wagowej, wiec co do sedana wkładali??
-
oznaczenie kolorystyczne sprężyn a4 b5
Te spręzyny są od 1BE więc koza napewno nie będzie
-
krótka piłka z mojej strony - podejdą czy nie :D 1be
Dla zawieszenia 1BE amortyzator jest taki sam dla wszystkich silników, różnią się tylko sprężynami no i w quatro tył jest inny, analogicznie jest w 1BA i 1BV.
-
krótka piłka z mojej strony - podejdą czy nie :D 1be
Amortyzatory od zawieszenia 1BE są takie same dla róznych silników, wysokość może być różna w zależności od kategori wagowych sprężyn, kwestia sprawdzenia jakie są w 1.9 i 1.8
-
oznaczenie kolorystyczne sprężyn a4 b5
Nie szary a srebrny, w Etce kategorie wagowe są podawane od roczników 99, wcześniej sprężyny były dopasowywane po silniku We wlepie masz kategorie wagowe. Kategorie wagowe są moim zdaniem przyjęte jako standard a nie oddzilenie dla poszczególnych modeli. Najlepiej zrób zdjęcie wlepy i wstaw