-
Wspomaganie - buczenie przy skręcaniu
Podepne się pod temat mam takie same objawy wymieniłem pompę i płyn na ori i dalej jak się auto Zagrzeje tu chuczy pompa Magell mam dobry może to wina przewodu między pompą a maglem i w tej śrubie co się przykreaa do magla jest jakiś zaworek to mam stare może w tym tkwi wik
-
Klasa wagowa
Założyłem te sprężyny i mało usiadł mam 5 centymetrów prześwitu a patrząc na zdjęcia innych co mają tak samo jest dużo niżej .może nie powinienem zakładać tej gumowej podkładki na dole amora co leży sprężyna Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka Możecie mi to rozkodować do b 6 i do b7 znalazłem w sieci a do b5 ni hu. Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
Klasa wagowa
Witam jaka klasę wagowa na afn manual nie mogę odszukać a na wlepce nic nie pisze o tym przed lift wiem tylko że jest do 980kg i od w górę a mam sprężyny h&r i są od 980 w górę
-
Wymiana maglownicy
Ja sam wymieniłem magiel demontaż 1.5 g a montaż 2 auto dałem na klocki drewniane i sciagnołem lewe nadkole sprawnie to nawet szło
-
Po wymianie amorów i sprężyn ciężej działa wspomaganie oraz ściąga w lewo.
Podłącze się pod temat też zmieniałem zawias i zaczęło ciężko chodzić wspomaganie od czego to może być zależne może ta poduszkę u góry potrzeba czymś posmarować
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Mam zawias 1ba pękła mi sprężyna z tyłu i kupiłem od gościa sprężyny -20 jest efekt bujania autem i jeździ się tragicznim tlucze nawet na małych nierównościaah i jest taki luz u samej góry ale mam to 2 lata i postanowiłem coś z tym zrobić .więc kupiłem tanio czerwone sprężyny -40h&r na przód jest Monroe26658 to amor o seryjny czy o skróconym skoku a tył żółte mts z regulacją wysokości .znawcy tematu powiedzcie czy to dobre rozwiązanie chce niżej a komfortowo Założyłem .- 40 sprężyny i auto poszło w dołu może 2 cm i jest 6 cm szpary
-
wymiana tulei tylnej belki
Dokładnie ori jak bym wiedział że tak ciężko będzie to pojechaławm z belka na prasęa ale hamulce ażeba by było odpowietrzać
-
Lużne fotele i ew. wymiana ślizgów fotela.
Wyciągnięcie fotela to 5 min roboty kiedyś w niedzielę nawet wyciągałdm 2 razy mam kłopot z grzaniem i pewnim czeka mnie rozebrango fotela bo tam jest jakiś czujnik temperatury i pewnie przez to nie grzeje ktoś to robił długo z tym schodzi dodam że są skórki
-
Poliuretany, próbował ktoś?
A co z drugą stroną np na górnych ta co wygląda jak końcówka drążka to też się zużywa tuleje będą czynac a druga strona scenie i tak musimy kupić nowe
-
wymiana tulei tylnej belki
Ja u siebie zmieniałem Lema ale zeszło mi 4 godziny i dużo hu... Przy tym poleciało .stare były tak mocno zapieczone że przecinakiem rozwaliłem je na kawałki .
-
[B5 AFN] Wymiana przekładni kierowniczej (maglownicy) - fotostory
Witam zalozylem magiel od s4 niby taki sam ale piszczy cos w nim ma postoju co to za przyzyna
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witaj Marcin przyszedł czas na kolejną wymiane oleju i filtrów audi b5 1.9 afn 1996 -motul8100 x-cess 5w40 5L filtr oleju' powietrza ;paliwa z ''knetcha'' zależy mi żeby filtry były z tej firmy i płukanke do oleju ''liqui moly pro line'' drugi pacjent to SEAT LEON 2000r 1.9 ''ASV'' -MOTUL8100 X-CESS 5W40 5L -FILTRY OLEJU;POWIERTZA;PALIWA podlicz to wszystko seta i audi dane i płacimy pozdrawiam
-
oznaczenie kolorystyczne sprężyn a4 b5
mie mam teraz jak jestem w del do piątku a są do kupienia tylko zamiast srebnego jest biały i nie wiem czy kupić żeby nie zrobiła się jeszcze większa koza masz tam w etce wspomniane coś o białym pasku
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
tak się właśnie zastanawiam i nie mogę się zdecydować czy kamoka ,ms niech się jeszcze ktoś wypowie na temat kamoki
-
oznaczenie kolorystyczne sprężyn a4 b5
Witam przekopałem bardzo dużo stron i nie mogę odszukać oznaczeń kolorystycznych sprężyn do b5 i klas wagowych b6 i b7 są. A mam u siebie a avancie afn do wymiany sprężyne ma oznaczenie zielony zielony szary aczy będzie pasowała zielony zielony biały. Jak by ktoś miał oznaczenia do b5 bardzo bym prosił