-
1999' B5 Avant, 1.9 Tdi 90 km
Dzieks polecam takiego moda miche cieszy niesamowicie
-
1999' B5 Avant, 1.9 Tdi 90 km
hue hue nareszcie dorwałem
-
Jak Określić Stan Sprzęgła?
Powiedzcie mi panowie czy to wina sprzegla. Sytuacja wygląda nast: jadę np na 3 i chce zredukować na 2, bieg się blokuje i wchodzi dopiero jak zwolnie gdzieś do 20 kmh.to samo w przypadku 1 biegu. Na postoju biegi wchodzą idealnie. Olej w skrzyni wymieniony, płyn hamulcowy wymieniony, sprzęgło odpowietrzone...
-
Chrobotajacy 2 bieg
Dalej to samo, hamulcowy nie wymieniany chyba od nowości bo syf to malo powiedziane co wylecialo. Wiec już nie mam pomysłu, dwójki na zimnym praktycznie nie idzie juz wrzucić. Się rozgrzeje wszystko chodzi perfekt. Olej zmieniony ceramizer zapodany sprzęgło jest ok tylko z ta nieszczęsna dwójka problem i tylko na zimnym...nosz lapska opadaja
-
Nie odbija pedału sprzęgła
Hamulcowy do wymiany + odpowietrzenie sprzegla. Tylko czemu zapowietrzone? Nie cieknie nic między skrzynią a silnikiem?
-
Chrobotajacy 2 bieg
Jutro jeszcze będę wymieniał płyn hamulcowy z odpowietrzeniem sprzegla bo może w wysprzegliku zalega jaki syf i nie rozłącza do konca...dzięki za odp
-
Jakie wycieraczki do B5
Ja mam bezprzegubowe z intermarsze za 8.99 sztuka, pół roku i bez zastrzezen, zbierają ciągle jak nowe. Wcześniej miałem różne inne tudzież droższe i bezapelacyjnie intermarsze wygrywa :-)
-
Chrobotajacy 2 bieg
Siema:-) Problem jest na zimno przez 5 min, 2 bieg wchodzi z malym oporem i czasami chrupnie. Trójka zapieta szybko wchodzi idealnie, wrzucając powoli jest delikatny opor. Olej wymieniony tydzień temu na Castrol 75w90 i nawet wcislem ceramizer gdyż kiedyś w hondzie mi pomogło na zgrzyt synchronizatora. jest o wiele lepiej niż przed wymiana ale to jeszcze nie to o co mi chodzi. Na ciepło skrzynia chodzi idealnie podczas jazdy jak również na postoju i na ciepło i na zimno. Sprzęgło łapie standardowo czyli wysoko, nic nie huczy, nie slizga, nic nie telepie, drążek niema najmniejszego drgania. Olej zły? Bo jakby sprzęgło to raczej problem na ciepłym i zimnym by był nie? Jakieś sugestie? Z góry dzięki za pomoc
-
Poliuretany, próbował ktoś?
Czyżby złoty środek na wielowachacz? Testowal ktos? Mam w hondzie crx w całym zawiasie to ustrojstwo już chyba 5 lat i zadnego stuku puku czy skrzypu po dzień dzisiejszy...http://www.strongflex.eu/pl/338-audi-a4-95-04
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
Baja ;-) marzy mi się ta felga ah...jak obnizales? Weitec? Co za et ma ten felunek? Da radę jeździć czy plomby wypadają? :-D
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Przejząwszy CALY temat stwierdzam ja podobnie: widać że dbasz o auto szacun
-
1999' B5 Avant, 1.9 Tdi 90 km
troche pucowanka i zabawy fotoszopem przy sobocie przy browarku
-
Montaż Sterownika Centralnego Zamka z pilota
Pytanko, Planuje zakupić sterownik centrala z pilotem, z tego co się dowiedziałem większość sterowników domyka szyby i dach automatycznie wraz z zamknięciem zamka. Czy istnieje taki sterownik bądź czy da radę przerobić jakoś te ogólnodostępne na taki który domyka szyby dopiero po PRZYTRZYMANIU przycisku zamykania zamka? Ponoć na zimę lepiej żeby nie domykal na sile zamkniętych szyb bo się jakieś prowadnice lubią wyłamywać...
-
A4 B5 Avant 1.8 125 KM
bardzo ładna sucz, pewnie wykręca ludziom szyje tym kołem da się jezdzić na takiej glebie? Nie do końca tylko pasuje mi ta kierownica i radio - widać różnicę odcieni
-
1999' B5 Avant, 1.9 Tdi 90 km
Dziekować sedan wiadomo, ale ze wsadzeniem wózka gorzej, a od niedawna muszę też o tym myśleć Trochę archeologi z dzisiejszego dnia: Wygląda mi to na czincze do wzmaka jakiego czy może do tego oem suba? wie ktoś cos? Ta obudowo - kratka też tam była wepchnięta w boczek...od czego to ?
Lemens
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta