Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1999' B5 Avant, 1.9 Tdi 90 km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, przedstawiam furmankę kupioną od rodziców kumpla którzy bujali się nią 7 lat. Aktualny przebieg to 225 tys.

na pokładzie znajdziemy:

-climatronic

- full skóry

- szyberdach

- pakiet komfort ( w sumie to nie wiem czy to standard czy nie )

- masę gadzetow ktorych nie widziałem w zadnym innym aucie :D

Plany:

- felga 18 ' z RS6, przy okazji pytanie, czy bedzie git na seryjnym zawiasie czy glebować? Nie ukrywam że jestem zachwycony komfortem i nie chciałbym z tego rezygnować...

- konsola 2 din wraz z radiem symphony

- org subwoofer

- sterownik centrala coby pilocikiem wszystko robic

- ogolnie detailing aby byla salonowa all the time :)

- regeneracja fotela kierowcy

- żółte fogi

- może jakiś mały c*p na 110 coby spalanko spadło jeszcze jeśli się da...

Co sądzicie?

6dc312fb98cf.jpg

940f3cda5ea6.jpg

56aefef5b220.jpg

2984e30dd56e.jpg

783ca1a719ba.jpg

Opublikowano

środek na wypasie

jesli chcesz lekko obnizyc bez utraty komfortu to polecam zmiane sprezyn na krotsze

Opublikowano

Ładne auto i fajne fotele :) ja polecić mogę sprężyny weitec mam i nie są jakieś potężnie twarde da się latać bez sprężyn wybij sobie 18" felgi z głowy chyba że chcesz mieć koze na dużych kolach

Edytowane przez luty2502

Opublikowano

Nooo Panie zacna furka. Setup taki jaki mi się podoba chociaż mógłby być sedan ;)

Opublikowano
  • Autor

Dziekować :) sedan wiadomo, ale ze wsadzeniem wózka gorzej, a od niedawna muszę też o tym myśleć :)

Trochę archeologi z dzisiejszego dnia:

Wygląda mi to na czincze do wzmaka jakiego czy może do tego oem suba? wie ktoś cos? Ta obudowo - kratka też tam była wepchnięta w boczek...od czego to ?

7fb3354a8d16.jpg

e8c8376edf24.jpg

Opublikowano

Ten plastik powinien być tak włożony, żeby siatka była do góry.
Otworki są po to, żeby przy zamykaniu klapy, powietrze uciekało, tam na dole gdzieś jest otwór przy nadkolu.

On jest tam po to, żeby odgrodzić część gdzie możesz coś upchnąć, od nadkola i głębszej dziury.

U siebie musiałem to wywalić, bo wsadzałem suba, który włazi w ten boczek całkiem.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

e6a598a6cea0.jpg56277e70690f.jpg46576c3fe3a1.jpg3a267dbe658a.jpg9162053bc2a7.jpgd8014ebec240.jpg547d41189951.jpgb6897c366f33.jpg58c82398479d.jpgf78b3e3997fd.jpg86ddf7032aa0.jpgba56b7110bc9.jpgcd03429f3e90.jpg

troche pucowanka i zabawy fotoszopem przy sobocie przy browarku :)

Edytowane przez Lemens

Opublikowano

wygląda ekstra :thumbup1: widać że dbasz o auto :thumbup1:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

hue hue nareszcie dorwałem :)

796f7488ef5a.jpg

Opublikowano

no i klasa :decayed: ladny egzemplarz nie zdupc tego :D

Opublikowano

Widzę że kolega prawie jak mój sąsiad :decayed:
Furmanka pierwsza klasa :thumbup1: połączenie koloru lakieru i siedzeń wręcz zaj*****e jak dla mnie :kox:

Edytowane przez Matejus_93

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzieks :)

f06f06f46d0e.jpg

polecam takiego moda miche cieszy niesamowicie :)

Opublikowano

Zdjęcia z pierwszego posta nie działają :mellow:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.