Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 Avant 1.8 125 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów!

Przyszedł czas, abym przedstawił Wam swoją Audiczkę.

Mam ją już prawie rok, została sprowadzona z Niemczech z oryginalnym przebiegiem 178 000 km.Wnętrze jest w idealnym stanie, autko naprawdę zadbane

Założyłem w niej instalację gazową BRC z której jestem bardzo zadowolony, zero spadków mocy.Jeśli chodzi o modyfikacje to ma jedynie gwintowane zawieszenie,alufelgi MOMO Strike18" ,kierownice trójramienną od Audi A4 B6, radio CONCERT 2 również z audi A4 B6. Wszystko dokładałem sam, jak go kupiłem to była czyściutka seria

Jeśli chodzi o wyposażenie to chyba jedynie mogę pochwalić się nawigacją w zegarach (której nawet nie sprawdziłem jak działa, ponieważ nie posiadam płytki), drewienkiem, audio jest seryjne ale naprawdę gra rewelacyjnie,

Co do planów, to nie długo będę szukał skórzanych kubełkowych foteli.Myślałem też nad swapem silnika na 1.8T i zrobionym na 210 koni, ale tak się zastanawiam czy warto.Obecny silnik 1.8 125 konny niestety w ogóle nie daje rady

9WfyU2P.jpg?2

kuqXN7f.jpg?1

fntSSYN.jpg?1

X6oMUde.jpg?1

7kQo91y.jpg?1

KSDkvnT.jpg?1

Co sądzicie? :)

Edytowane przez Damii94

Opublikowano

Furka niczego sobie ;) kolor :naughty: , tylko brakuje OOOO na grilu :bicz::hi:

Opublikowano
  • Autor

Planuje kupić folie matową i okleić nią oryginalny grill w najbliższym czasie ;)

Opublikowano

bardzo ładna sucz, pewnie wykręca ludziom szyje tym kołem :) da się jezdzić na takiej glebie? Nie do końca tylko pasuje mi ta kierownica i radio - widać różnicę odcieni :)

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem ta kierownica i radio odmłodziła trochę wnętrze.Auto ogólnie zwraca uwagę, dość często zdarza się że ktoś dopytuje o nie.Właśnie po mimo tego obniżenia auto nadal jest komfortowe, spodziewałem się że będzie dużo gorzej,a prowadzenie po zakrętach to po prostu bajka - prowadzi się jak go kart, trzyma się jak przyklejona.

Edytowane przez Damii94

Opublikowano

Ten tłumik z tylu trochę mi nie pasuje :wink: tak jak by wystawał ciut za dużo, chyba że tak na zdjęciu widać :grin:

Fajny odcień hamulców ;) to złoto :D

Edytowane przez Mini_Tytan

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.