Treść opublikowana przez Damii94
-
A4 B5 Avant 1.8 125 KM
Moim zdaniem ta kierownica i radio odmłodziła trochę wnętrze.Auto ogólnie zwraca uwagę, dość często zdarza się że ktoś dopytuje o nie.Właśnie po mimo tego obniżenia auto nadal jest komfortowe, spodziewałem się że będzie dużo gorzej,a prowadzenie po zakrętach to po prostu bajka - prowadzi się jak go kart, trzyma się jak przyklejona.
-
A4 B5 Avant 1.8 125 KM
Planuje kupić folie matową i okleić nią oryginalny grill w najbliższym czasie
-
A4 B5 Avant 1.8 125 KM
Witam wszystkich forumowiczów! Przyszedł czas, abym przedstawił Wam swoją Audiczkę. Mam ją już prawie rok, została sprowadzona z Niemczech z oryginalnym przebiegiem 178 000 km.Wnętrze jest w idealnym stanie, autko naprawdę zadbane Założyłem w niej instalację gazową BRC z której jestem bardzo zadowolony, zero spadków mocy.Jeśli chodzi o modyfikacje to ma jedynie gwintowane zawieszenie,alufelgi MOMO Strike18" ,kierownice trójramienną od Audi A4 B6, radio CONCERT 2 również z audi A4 B6. Wszystko dokładałem sam, jak go kupiłem to była czyściutka seria Jeśli chodzi o wyposażenie to chyba jedynie mogę pochwalić się nawigacją w zegarach (której nawet nie sprawdziłem jak działa, ponieważ nie posiadam płytki), drewienkiem, audio jest seryjne ale naprawdę gra rewelacyjnie, Co do planów, to nie długo będę szukał skórzanych kubełkowych foteli.Myślałem też nad swapem silnika na 1.8T i zrobionym na 210 koni, ale tak się zastanawiam czy warto.Obecny silnik 1.8 125 konny niestety w ogóle nie daje rady Co sądzicie?
-
Lokalizacja przewodów czujnika temperatury zasysanego powietrza
Linki poprawione
-
Lokalizacja przewodów czujnika temperatury zasysanego powietrza
Witam Mam taki problem, chcę założyć chip zwiększający moc (PRO RACING), który podłączą się pod czujnik temperatury zasysanego powietrza.Z tego co mi wiadomo to u mnie ten czujnik jest w przepływomierzu, do którego dochodzą cztery przewody, z czego podobno dwa z nich są do czujnika temperatury zasysanego powietrza.Mój typ silnika to ARG. Może ktoś orientuje się które przewody są od tego czujnika? zdjęcia przewodów: http://www.tinypic.pl/m2wgstabxpgk http://www.tinypic.pl/thfhs7w0wvqn
-
Głośniki 13 pod ori radio concert 2
Witam Mam radio Concert 2 z audi a4 b6 i seryjne głośniki.Dodam że audio jest full seria z subooferem w bagażniku Chciałbym zmienić głośniki, budżet około 200 zł Czy jakość dźwięku się trochę polepszy? co polecacie?
-
Pomoc w doborze sterownka zamka centralnego
To w takim wypadku co polecacie ?
-
Pomoc w doborze sterownka zamka centralnego
Nie zależy mi na alarmie,po prostu chciałbym mieć centralny na pilota ,najlepiej z scyzorykiem ,tylko chodzi mi o to żeby to działało
-
Pomoc w doborze sterownka zamka centralnego
Witam W swojej audi a4 b5 mam zwykły kluczyk bez pilota i chciałbym kupić sobie sterownik centralnego zamka bo otwieranie drzwi kluczykiem zaczyna stawać się upierdliwe.Moja pompka centralnego nie obsługuje pilota więc jestem zmuszony kupić sterownik I moje pytanie jest takie czy warto kupić ten sterownik ? http://allegro.pl/sterownik-centralnego-zamka-noxon-t5-t-i4638731060.html znalazłem jeszcze taki http://allegro.pl/sterownik-zamka-centralnego-vw-skoda-seat-audi-ce-i4631667407.html tylko w przypadku tego drugiego chciałbym zapytać czy da radę przełożyć transponder z mojego oryginalnego kluczyka ,tak abym mógł odpalać samochód nowym kluczem ? Wiem że jest dużo tematów dotyczących tego ,ale chciałbym się upewnić Pozdrawiam
-
Problem z radiem Concert II
Mógłbyś trochę jaśniej ?,bo nie jestem znawcą tematu
-
Problem z radiem Concert II
WItam Oryginalnie miałem radio Chorus ,które było na kasety i nie miało wyjścia na zmieniarkę ,więc postanowiłem zmienić radio na Concert II z audi b6 ,i teraz mam problem tego typu że czasami przestają mi grać głośniki z przodu,a objawia się ten problem tym gdy przy włączaniu radia wyświetlany jest napis "BOSE",jeśli tego napisu nie ma to radio gra normalnie i to jest na zasadzie takiej loterii że raz sie wyświetli,wyłącze i włącze pare razy radio i jest okej Może ktos ma pomysł jak to rozwiązać.Wiem o tym emulatorze CAN,dzięki któremu między zegarami wyświetlało by mi sie info o stacji radiowej,miałbym podświetlnie przycisków od radia i radio samo nie wyłączałoby się co godzinę,ale nie znalazłem informacji czy od tego emulatora również zależy mój problem Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej Mam na imię Damian,na codzień śmigam audi a4 b5 1.8 avant