Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radol

  1. Potwierdzam, mam gwinta i komfort mi dużo nie spadł.
  2. Nie, nie. Ta dokładka kompletnie mi się nie podoba. Czasami zastanawiam się nad czarną ramką grila, ale znaczek na pewno zostaje taki jaki jest. Co do halogenu... Nienawidzę ciepłego białego koloru.
  3. Jest forum b5 battalion
  4. Mam tylko takie. Niestety dysponuje tylko telefonem i nie mam czasu na mycie auta
  5. Potrzebowałbym wyprostować felgi. Znacie jakaś firme która zrobi to dobrze i dobrej cenie? Przy okazji musze wymienic olej filtry, końcówkę drązka kierowniczego i geometria
  6. Dzisiaj odebrałem paczkę. Bardzo szybka realizacji i super cena. Polecam
  7. Fotki ekstra! Moje auto wygląda odrobine inaczej już Niestety telefonem nie pokaże tego tak ładnie.
  8. Gwint h&r dokładnego modelu nie znam. Letnia felga w rozmiarze 18 cali siedzi na aucie
  9. Radol odpowiedział(a) na Robero321 temat w Audi A4 B6/B7
    To jest od wydechu
  10. Dzięki za spota,bylo bardzo milo. Pozdrawiam
  11. Mam fis, o co chodzi? Tutaj znajdziesz moje auto http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288392-b5-ajmdippin-through-navy-blue-avant-bi-xenon-gwint/
  12. Nic, wywaliłem tylko ten proszek ze środka. Odkrcięciłem całą rurę i wyczyściłem. Teraz słychać turbo na zewnątrz auta, ale w środku cicho.
  13. Troche odgrzeje temat. Kata juz wyciety, niestety podczas wymiany uszczelniaczy pd okazalo sie ze pompowtryskiwacz na 3 cylindrze jest uszkodzony. Moge spokojnie oddzielić tą sprężyne. Wyglada na to ze jakis element w środku który ja trzyma sie wyrobił. Postanowiłem zostawić narazie w takim stanie jak jest i zrobić logi. Gorzej na szczescie nie jest, ale teraz nie wiem co z tym pd robić. Wymieniać, regenerowac czy coś jeszcze innego... Przedstawiam logi po wymianie uszczelniaczy PD. http://vaglog.pl/log_212148.html http://vaglog.pl/log_212149.html Przykładowe foto ale to samo jest z moim. Dawać do naprawy za 150zł bez gwarancji czy kupić nowy/uzywany. Szczerze przyznam ze nie stać mnie na nowy
  14. Tak, z olx. Polecam wszystkim, jeszcze duzo na nim nie przyjechałem ale komfort jest dla mnie większy niż na 1BA bo nie buja i auto jest stabilne na kostce żadnej różnicy
  15. Jakiś czas nie chwaliłem się zmianami. Wpadło nowe sprzęgło i wywaliłem katalizator Są też uszczelki do PD, które czekają na zmianę. Już niedługo [emoji4] Gwint na pokładzie jedzie super i komfort nie spadł
  16. U mnie to samo Ktos może polecić zakład regenerujacy pompowtryskiwacze?
  17. Mi na tej trasie pali 5,6/100
  18. slo polecam:http://odwolaniemandatu.yanosik.pl/ niestandardowy Również polecam Yanosika, już komunikuje o fotkach na skrzyżowaniach Dodatkowo dodając zgłoszenia do aplikacji Yanosik otrzymujesz punkty Vitay!
  19. eh... juz chyba szybciej uzbieram na nowy, niż znajde dobry używany http://www.ebay.de/itm/Audi-A4-B5-Gewindefahrwerk-Jom-Blue-Line-KW-H-R-V6-1-8T-20V-2-4L-2-8L-1-9TDI/261804525221?_trksid=p2045573.c100034.m2102&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D29667%26meid%3D26fa3baa5af746c8a68a9c14b16113cc%26pid%3D100034%26rk%3D2%26rkt%3D8%26sd%3D400797222400
  20. Radol odpowiedział(a) na Revor temat w Audi A4 B5
    obniżenie -30mm(przód)/-30mm(tył) a foto nie widac
  21. http://olx.pl/oferta/gwint-kw-audi-a4b5-CID5-ID8sGQb.html#d1c28d5aad Warto brać do regeneracji?
  22. Witam Panowie, potrzebuje wymienic uszczelniacze na pompowtryskach i przy okazji uszczelke na pokrywie zaworów. Znacie kogoś, kto zrobi mi to porządnie w Poznaniu? Uszczelki juz mam wiem, że to prosta robota, ale niestety nie mam narzędzi i garażu
  23. Może cos tańszego? Do b6/b7 zakładają koni str t, ale nie znalazlem tych amorkow przednich do polifta
  24. Ktoś może nabył nowe doświadczenia i wie jakie amorki wytrzumają długo i będą nadawać się do PRO KIT?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.