Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Połamane zaczepy przedniego zderzaka i lamp


Ricken

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam głupi problem - przy cofaniu zderzak zaczepił sie o kraweżnik i troche sie wyrwał uszkadzając przy tym mrozie zaczepy lamp i zderzaka...nie wiem jak się za to zabrać...mam nadzieje że nie będzie trzeba wymieniać zderzaka i lamp.

Moze miał ktos kiedys taki problem albo zna jakiegos dobrego blacharza lub kogos kto zjamuje sie regeneracja plastików - zaczepów na terenie Krakowa??

Dzięki z góry za pomoc!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alego masz zestawy naprawcze lamp (mowa o przednich ) chyba po około 30 zł możesz kupić takie uchwyty które się przykręca z tego co pamiętam.

jak byś wkleił zdjęcie to napewno by ktoś Ci powiedział czy da się pospawać zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alego masz zestawy naprawcze lamp (mowa o przednich ) chyba po około 30 zł możesz kupić takie uchwyty które się przykręca z tego co pamiętam.

jak byś wkleił zdjęcie to napewno by ktoś Ci powiedział czy da się pospawać zderzak

Dzieki! Udało mi sie znaleźć faceta który się takimi szkodami zajmuje...ponoc plastiki do odratowania ale musi pościagac i wyczyścic zeby cos wiecej powiedzieć. Mam nadzieje, że bedzie dobrze:) tak czy siak dzieki za zainteresowanie!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...