Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podgrzewanie tylnej szyby climatronic


kasia_84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie kupilem climatronic bo moj byl zniszczony, ale jest pewien problem jak naciskam ogrzewanie tylnej szyby lampka na chwile sie zapala i po dowch sekundach gasnie lusterka sie grzeja przez caly czas bo jak dotykam wkladu reka to sa bardzo goraca, ale na panalu climatronica podgrzewanie jest nei zapalone. Moj stary climatronic najnizsza temp mialem do 18 stopni ten co kupilem 16 ? Bledow zadnych nie ma. Jak podlacze stary climatronic to wszytsko dziala normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ja mam inny kłopot

U mnie pali bezpiecznik, ale takich problemów co opisujesz to nie jeden miał i nie jeden temat już był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopki. Rozumiem, że pokupywaliście sobie klimatroniki bez rysek. Wystarczy, że przerzucicie sobie z kupnego klimatronika sam przód bez ryski do swojego porysowanego, startego klimatronika. Po kłopocie.

Jakby co to mam do sprzedania klimatronik, którego panel przedni jest bez jednej ryski.


Z tego co pamiętam i wiem, to klimatroniki z temp. 16st.C były produkowane chyba od roku 2004. Klimatroniki te były chyba montowane w B7. Stąd należałoby zastosować przejściówkę/kostkę, która zapewni odpowiednie sterowanie w modelu B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wiadomo że może sobie zrobić przełożyć czy coś w tym stylu ale jemu chodzi o to co jest nie tak.

Problem masz taki ze masz klimatronika od B7 maja inaczej rozwiązane zasilanie grzania tylnej szyby.

Możesz to rozwiązać za pomocą przekaźnika który się wpina p2p

Jeden z kolegów na forum ma gotowe rozwiązanie tego problemu sam od niego kupowałem i u mnie działa już od roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...