Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Zmiana oleju 1.9TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Poprzedni właściciel 1.9TDI 115KM zalał olej 5W30 Castrol Edge. Czytając tutejsze forum wyczytałem, że bardziej polecanym specyfikiem jest 5W40. Czy zalecacie pozostać dalej przy 5W30 czy jednak zmienić na tą drugą opcję? Jeśli chodzi o markę to zaleje MOTUL.

Opublikowano

wczoraj zlałem takiego castrola jak masz i zalałem takiego motula jak planujesz mieć :decayed: Motul x clean c3 5w-40.

lej i sie nei zastanawiaj, polecam kolege Dzika z naszego forum bo jest sprawdzony a obecnie łatwo się naciąć na podjebke motula :D

Opublikowano
  • Autor

Takiej odpowiedzi oczekiwałem ! dziękuje za pomoc ! :D

Prosiłbym o konkretny namiar na tego kolege :D

Edytowane przez radek_w

Opublikowano

Moim zdaniem do pompowtrysków tylko 5w30

Opublikowano

http://www.pro-choice.pl tu masz jego sklep

Opublikowano
  • Autor

No to wszystko już gra ! Zamawiamy olej ! Dziękuje za namiar i pomoc ! :D

8100 X-clean C3 5W-40 5L (DPF)

albo

8100 X-cess 5W-40 5L

X-clean jest do DPF a w moim motorze chyba nie jest to potrzebne? wiec moze lepiej X-cess?

Edytowane przez radek_w

Opublikowano

Kolego... XCess jest pod pompe wtryskową a Ty masz pompowtryskiwacze, tak ?

Ja brałbym Specifica 5W40 505.01

Opublikowano
  • Autor

Kolego... XCess jest pod pompe wtryskową a Ty masz pompowtryskiwacze, tak ?

Ja brałbym Specifica 5W40 505.01

Tak, zgadza się, faktycznie chyba wezmę Specifica, zalecany na pompowtryskiwacze.

Jeszcze raz dziękuje za pomoc! :)

Opublikowano

Proszę bardzo.

Na drugi raz pytaj tu :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/9150-all-tdi-jaki-olej-do-tdi/page-486#entry4307586

PS. Widzę, że dzik ma lepsze ceny na forum niż na sklepie, możesz zamawiać przez sklep najwyżej powiedź, że jesteś z forum żeby włączył rabat :decayed:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/28095-czesci-najnizsze-ceny-dla-forumowiczow-super-rabaty-promocja-motul-valvoline-liqui-moly/

W dobrej cenie dostaniesz też u Wandeja, widzę że ma w cenie 130zł.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288265-czesci-zamienne-oleje-motul-valvoline-liqui-moly-ferodo-ds-zimmermann-najnizsze-ceny/

:hi:

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano
  • Autor

Jasne, będę pamiętać :) O super ! jeszcze uda się rabacik wbić ;D Jeszcze raz dziękuje za pomoc ! !

Pozdrawiam!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.