Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy na drugim biegu 1.8T AEB


TenTyp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, że odczuwam brak mocy na najczesciej drugim biegu. Turbo zdaje się nie ładować. Mam zegar ciśnienia i na drugim biegu ledwo podnosi się powyżej 0, gdy na reszcie biegów pompuje do 1bara. Wiadomo, że puszcza troche oleju, ale co może być przyczyną? Jakiś czas temu autem bardzo szarpało chwile po odpaleniu, ale wybrałem się na małe "butowanie" i przestało tak robić ale czasem nadal brak jej mocy. Myślę, że moze starczyć jej czyszczenie skoro po krótkim butowaniu zaczeła sie lepiej zachowywac.

Slyszałem, że moze tez się zacinać jakas sztanga, ale nie mogłem nigdzie znalesc podobnego tematu i nie wiem czy warto oddawać ją do czyszczenia, czy to ma sens czy może jestem sam w stanie coś naprawić : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj logi to będzie wiadomo co w trawie piszczy.A jakieś błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie przydały by się logi. sztanga o której piszesz jest przy turbo ale to raczej było by odczuwalne na wszystkich biegach mogą to być początki klękającego n75 albo coś Vag i sprawdzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o błedy to jest tylko bład związany z N75 a to dlatego, że tego zaworu nie mam. Silnik jest lekko podkręcony i jest wstawiony jakis zawór manualny. Innych błedów nie było, ale bede musiał jakos ogarnąć Vaga, zeby sprawdzić więcej.

Ogólnie mam wrażenie, ze na każdym biegu gorzej pompuje, ale na drugim praktycznie zawsze ciśnienie się nie podnosi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manual-Boost-Controller-003.jpg

Cos takiego?

Jak to gdzies tam wisi u ciebie pod maską to z czystym sumieniem to wy****
Wstaw n75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...