Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana blach z przedliftu na polift


HatefulEvil

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie chyba polakieruje sobie cały samochód, żeby go odświeżyć z zewnątrz, zresztą niestety lekko zachodzą mi rdzą ranty tylnich i przednich błotników. Chce wymienić blachy drzwi na polift. Niestety mojego lakieru nie ma w polifcie, więc rozważałem opcje kupienia blach w "idealnym" stanie i pomalowania reszty pod ten kolor, która i tak tego wymaga, ale w sumie podoba mi się kolor "szmaragdowej perły" :D w związku z tym chyba całość walnę jeszcze raz w zieleń, tym bardziej, że nie będzie mnie ta zieleń razić później w żadnych schowanych miejscach po zmianie koloru. Do drzwi pasuje też zmienić przednie błotniki i znalazłem taką ofertę: http://allegro.pl/blotnik-audi-a4-a-4-b5-b-5-94-01-wszystkie-kolory-i4928775708.html. Co o niej sądzicie, bo z pewnością wychodzi to taniej jak kupno używki i jeszcze malowanie później - jedynie listwy musiałbym sobie ogarnąć, pomalować i dokleić. Czy to będzie jakiś badziew?

Chciałbym też się doradzić w kwestii klapy do avanta, w związku z czym mam pytanie jak jest z zamkami w przed i polifcie czy każdy pasuje zamiennie, czy to tak nie działa, bo jeśli nie to od razu będę szukać klapy z poliftu, kompletu zamków ze stacyjką, scyzorem i pompką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamki w klapie sa inaczej sterowane i nie bedzie Ci to działać.
Musisz pokombinować coś zeby to wogóle smigało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drzwi? i w sumie schowek? xd i co znaczy ze zamek w klapie jest inaczej sterowany? chodzi o to ze elektronicznie?

Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w klapie elektrycznie a w przedlifcie pneumatycznie.
Co do drzwi to podobno pasują bez problemu kolega maniu to przerabiał, a Ja jestem w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, myślałęm, że to tylko sedan miał taki bajer, bo nie wyobrażam sobie tego w avancie. Czyli jak nie zrobię tego na sterowanie elektroniczne to ręcznie nie ma jakiejś opcji by otwierać klapę?

Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest. Możesz poprowadzić sobie w deskę kable i zrobić otwieranie na guziku;)

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę też zmieniac pompke to przeciez moge do pompki po oryginale poprowdzic? Dodatkowo co do pompki, przeczytałęm czyjś post, że nie pasują pompki, bo mają inne kostki?

Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pompke z polifta i scyzoryk na 3 przyciski i mi to nie działa;) olalem temat i zrobiłem z guzikiem.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są jakieś scyzoryki do przedlifta? A co próbowałeś zrobić czy nie udało Ci się wpiąć i od razu dałeś se siana? :D W sensie cała pompka nie działa czy otwieranie klapy?

Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa otwieranie klapy. Pompka działa normalnie. U mnie wogóle nie dało sie zaprogramować pompki więc sobie odpusciłem. Klape mam poliftowa ale otwierana z guzika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie więc nie rozumiem za bardzo stwierdzenia, że nie dało się jej zaprogramować, ale działa normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...