Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za końcówki? Przeróbka na 2 wydechy


Fenrir

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Po pierwsze mam pytanie, co to za końcówki:

DSC_1302-1.jpg

Chodzi mi głównie o średnicę, i jaka firma sprzedaje końcówki wyglądające podobnie jak te?

Co sądzicie ogólnie o takim motywie? Zamierzam u siebie założyć zderzak z S4 i 4 właśnie takie końcówki. Zastanawiam się tylko jak poprowadzić drugą rurę, z tego co wiem to są 2 opcje:

1. Wyciąć część belki

2. Wyciąć część wnęki na koło (odpada bo mam tam butlę).

Ktoś robil coś takiego u siebie?

Druga rzecz jaka mnie zastanawia to jak ogarnąć sprawę tłumików. Obecnie mam środkowy ori i końcowy Remus, Myślę żeby albo zostawić tłumiki jakie są tylko przerobić końcówki, albo wywalić środkowy i zostawić sam końcowy. Ktoś może jeździ na samym końcowym tłumiku? Głowy mi nie urwie? :kox:


Co taka cisza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie rzadko kto pcha się w to, albo nikt. :D

Co do tłumika, jak zostawisz sam końcowy to głowy nie urwie, gorzej jak byś nie miał żadnego wtedy gorzej...

Do Olsztyna kawałek masz, ale ten gościu ma głowę do ukł. wydechowych, śmiało mogę polecić https://www.facebook.com/drxhaust?fref=ts .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy twoim silniku to zostaw jak masz. Nie idź tą drogą. Środkowy zostaw bo dla ciszy i komfortu, a na tył - Remus może być.

Sorki jeśli Cię to dotknęło ale sam wiesz Adr- to niestety nie S4 żeby dawać cztery rury.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale ADR to tylko przejściówka :naughty:

Docelowo ma być AEB/AJL na start około 200km, później do 300km. Także wtedy taki wydech nie będzie wyglądał komicznie.

Może jakieś 3 osoby widziałem z takim podwójnym wydechem, np, czikita.


A ktoś wie chociaż jaka to średnica?

Jak ktoś ma jakieś ładne okrągłe końcówki u siebie to niech da foto i poda średnicę bo nie wiem za czym się rozglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...