Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] nie równa praca silnika audi a 4 poj 1.6


dj godzilla

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie i prosze o pomoc osatnio moje audi zaczeło podczas odpalania spadac z obrotow jak odpale samochód spada ponize 100 obrotów do 800 i spowrotem i dopiero wtedy sie normuje mój kochany mechanik wymienił mi przepustnice twierził ze jest juz zła potem wszyskie węzyki na nowe potem swiece na koniec zrobiłem jeszcze adaptacje przepustnicy pod komputerem błedów tez niema wsadziłem juz 700 zł a silnik dalej nie równo pracuje gdzie szukac przyczyny prosz o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Nic jeszcze z tym nie robiłem. Obroty skaczą mi jak wyrzucę na luz podczas jazdy i to tak nawet to 300obr/min a gdy pokonuję łuk na luzie to gaśnie silnik. na benzynie są podobne wahania ale o mniejszej amplitudzie i nie gaśnie gdy skręcam jak przy gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem to samo spadały obroty jak włoczyłem na luz wy,ieniłem przepłymomierz powietrza

jest owiele lepiej ale jeszcze cos by trzeba było wymienic chba ni sie zdaje ze silniczek krokowy on odopwiada za skercane za gwałatowne chamowanie ze utrzymuje silnik w normalnych obrotach [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 20:48_________________________________________________mi nawet spadały nawet jak chamowałem albo stałem na postoju :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karooloz ty wyczysc przepustnice i zaadoptuj jewsli Ci na benzynie skacza obroty tez. Po tym zabiegu na pewno ustana i wtedy sprawdzisz jak jest na gazie. Jak na gazie nadal beda skakac a na benzynie juz nie to pojezdzij 2 dni tylko na benzynie i po tym czasie sprawdz jak sie zachowuje na gazie. Moze pomoc

dj godzilla widziales w jakim stanie wsadzil ta przepustnice? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczyscil CI za tyle ale na chwile bo watpie zeby za 30zl wyciagal przepustnice i czyscil na błysk, zapewne spryskał CI tylko specjalnym środkiem ściągając dolot. Najlepiej wyciągnąc przepustnice i wyczyscic na błysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczyscil CI za tyle ale na chwile bo watpie zeby za 30zl wyciagal przepustnice i czyscil na błysk, zapewne spryskał CI tylko specjalnym środkiem ściągając dolot. Najlepiej wyciągnąc przepustnice i wyczyscic na błysk

Chybe że był naprawdę tanim mechaniorem ale wątpię w to.

Najlepiej samemu przeczyść przepustnicę oraz przepływke raz jeszcze w dziale warsztat jest wszystko ładnie opisane.

Dodam że ja także miałem problem z porannym odpalaniem i skończyło się na wrezaniu zaworka w przewód paliwowy i problem znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...