Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 atj] licznik


piotr1269

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów i proszę o pomoc a wiec od pewnego czasu posiadam auto a4 b5 atj rok 2000 i mam taki problem Poniewież auto zakupiłem od anglika który zakupił auto w Niemczech z licznikiem w kilometrach ale zmienił na licznik w milach i przy sprzedaży dal mi ten licznik w kilometrach i teraz ja bym chciał zmienić na licznik w kilometrach proszę powiedzieć jak mam to wykonać czy trzeba aktualizować przebieg czy coś więcej i jak to zrobić


widzę panowie ze nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie wielka szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpisuje bo to raczej nie ten dzial ale przebieg aktualizowac aktualizowac, to to na pewno i trzeba immo zakodowac. Zwykłym Vagiem nie zrobisz tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale przecież ten licznik był założony w aucie od nowości to chyba nie trzeba kodować odnowa kluczyka .a co do działu to pisałem w elektryce i też nikt nie odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż ten nowy licznik i zobacz czy auto odpali w 98r kluczyk przypisany jest do licznika a w 99-01 dokładnie nie pamietam czy kluczyk i licznik jest przypisany do sterownika silnika czy sterownik i kluczyk do licznika. Jezeli pierwszy przypadek to wszystko bedzie działać tylko przebieg bedziesz musial przekrecic. Najlepiej włóz ten fabryczny licznik i sprawdz, tam masz 2 srubki na torxa i i 2 kostki. Samą zmianą nic nie rozkodujesz i nie zepsujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż ten nowy licznik i zobacz czy auto odpali w 98r kluczyk przypisany jest do licznika a w 99-01 dokładnie nie pamietam czy kluczyk i licznik jest przypisany do sterownika silnika czy sterownik i kluczyk do licznika. Jezeli pierwszy przypadek to wszystko bedzie działać tylko przebieg bedziesz musial przekrecic. Najlepiej włóz ten fabryczny licznik i sprawdz, tam masz 2 srubki na torxa i i 2 kostki. Samą zmianą nic nie rozkodujesz i nie zepsujesz.

wielkie dzięki spróbuje może będę miał szczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...