Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP środka bixa i halogena ( białe kierunkowskazy)


Audi sline

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka ! :hi: Wiem wiem, że temat był już omawiany wiele razy. Lecz niestety jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem. Bardzo irytują mnie pomarańczowe kierunki w moich lampach ( bixenon) i chciałbym zrobić swap na białe. Lecz zależało by mi na zachowaniu wszystkiego w oryginale.

Czy kupując lampy halogenowe z białym kierunkiem i przekładając środki kierunkowskazów będzie wszystko pasowało P&P. Podobno całe obudowy kierunkowskazów mają inne mocowania. Więc kupując tanio takie reflektory, rozkleić moje bixy i zrobić swapa , czy będzie to wszystko działać? Dzięki za poradę i pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem , wiem. Tylko jakoś trzeba się pozbyć tych pomarańczowych szkiełek. Więc jak i tak już trzeba będzie rozklejać lampę . Pomyślałem, żeby kupić ( gdyż mam możliwość dostania kompletu właśnie halogenowych reflektorów za 100 zł) więc skusiłbym się na takie coś. Tylko czy takie coś się da? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, ja robiłem co prawda w zwykłych lampach, ale można wyciągnąć też same szkiełka gdyby obudowa kierunku nie pasowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo czyli ty też masz zrobiony swap na ori szkiełka. Jak te szkiełka kierunków są przymocowane? Są one klejone.? Poza tym, oddając tą sprawę do kogoś kto się reflektorami zajmuje, ogarnie temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na zatrzasku, przy odrobinie farta bez połamania da się wyjąć. Zrobisz to sam, przy okazji jak się Tobie podoba to pomaluj środek w lampie :)

Tutaj jest dość dobrze pokazane co i jak.

http://www.vaglinks.com/docs/audi/b7/audizine.com_audi_a4_b7_clear_corner_mod_diy.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, wygląda super! Tylko się boje ,że moje zdolności manualme mogą niewystarczyć do takiej operacji. Czyli mówisz, że zrobiłes tak samo jak na kinku przedstawione? Btw,, nie znasz kogoś kto się specjalizuje w sprawach reflektorów. Bo najbardziej sie martwie, że po tej zabawie bedą mi parowały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...