Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Witam wszystkich problem z ABS i ESp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec objaw jest taki, że świeci się ABS i ESP. Komputer pokazuje lewy przedni czujnik ABS , czujnik wymieniony nadal to samo, a wiec 2 czujnik mechanik mówił ,że mogł być wadliwy. nadal to samo. Wymieniony sterownik ABS i ciągle pozostaje błąd lewego czujnika Abs , prosze o pomoc bo już nie mam nadziei że będzie wkońcu dobrze

Opublikowano

ja kiedyś miałem podobny przypadek w vw i byl przewod uwalony

Opublikowano

ja bym proponował zajżec do prawego czujnika

Opublikowano

mialem to samo.przewow byl uwalony

Opublikowano
  • Autor

czyli błąd lewego czujnika , może wskazywać prawy ?


A jeżeli kabel przerwany to gdzie dokładnie szukać?

Opublikowano

czyli błąd lewego czujnika , może wskazywać prawy ?

A jeżeli kabel przerwany to gdzie dokładnie szukać?

przewod masz za kolem.ten co jest narazony na ciagle zginanie.

Opublikowano
  • Autor

Ale założone były dwa czujniki jeden nowy drugi używka i to samo


A jak myślicie warto zajrzeć do tego czujnika z prawej strony , czy możliwe jest że to prawa strona nawaliła a pokazuje błąd lewej?

Opublikowano

jesli nikt nic nie kombinowal przy sterowniku to powinienes szukac przyczyny z lewej strony. na twoim miejscu poprzeswietlalbym przewody od sterownika az do kostki gdzie wpinasz czujnik.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki jutro bedę patrzył.

Opublikowano

czesc podepne sie pod post tez mam podobny problem jak jezdze to wtrakcie wylacza mi sie predkosciomierz i swieci sie abs i esp nieraz mam tak ze odrazu jak odpale to juz nie chodzi komputer pokazal ze lewy czujnik przedni i prawy tylny sa uszkodzone wiec wymienilem nowe i dalej to samo ze sa uszkodzone pokazuje doradzi ktos ? bylem u paru mechanikow kase zaplacilem a dalej nie chodz/

Opublikowano
  • Autor

Dziś zabrałem się podmieniłem czujnik prawy na lewa strone i nadal swieci i jest błąd. wszystkie przewody przekopałem nawet w srodku auta i nic, brak pomysłów, może ktoś jeszcze ma jakąś rade ?

A jakie powinno byc napięcie na tych kabelkach przy kostce od podłączenia czujnika?


Dawid a jakie błędy masz w liczniku? Sprawdzałeś ładowanie akumulatora?

Opublikowano

Dziś zabrałem się podmieniłem czujnik prawy na lewa strone i nadal swieci i jest błąd. wszystkie przewody przekopałem nawet w srodku auta i nic, brak pomysłów, może ktoś jeszcze ma jakąś rade ?

A jakie powinno byc napięcie na tych kabelkach przy kostce od podłączenia czujnika?

Dawid a jakie błędy masz w liczniku? Sprawdzałeś ładowanie akumulatora?

przeswietliles kabel czy tylko obejzales je z zewnatrz?

Opublikowano
  • Autor

prześwietliłem i po mierzyłem napięcia

Edytowane przez osim17

Opublikowano

to ci juz nie pomoge;p

Opublikowano

Na pewno kabel od czujnika po samą wtyczkę przy pompie abs ma przejście? Odłącz akumulator wypnij wtyczkę ze sterownika abs i sprawdź omomierzem czy jest przejście pomiędzy wtyczką przy zwrotnicy a odpowiednim pinem przy sterowniku, no chyba że tak właśnie robiłeś

Poniżej ma schemat,

ABSEDS.jpg

Opublikowano
  • Autor

mierzyłem od samego sterownika, problemem chyba będzie sterownik abs

Opublikowano

No tylko to pozostaje, ewentualnie te piny we wtczce nie łączą ale raczej mało prawdopodobne lub połączenie dniazdo<>elektronika w samym sterowniku

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W sobotę najprawdopodobniej będę miał 2 sterownik. Jak coś będę wiedział to napiszę


witam , Sterownik wymieniony i wszystko działa jak należy.

Edytowane przez osim17

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.