Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mikrostyk otwiarania klapy


gigss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym się doradzić odnośnie przycisku otwierania bagażnika a dokladniej mikrostyku do klapy audi a4 b5 kombi

nie działa mi otwieranie bagażnika wiec postanowiłem rozebrać te mikrostyki i okazało się ze były całe zaśniedziałe i sprawdzałem miernikiem mikrostyk i wychodziło mi ze na pinach 1 i 3 jest cały czas obwód zamknięty a jak nacisnę guzik to obwód jest otwarty. A jeśli mam klapę zamkniętą i zetknę te 2 kabelki razem to wtedy się klapa otwiera. I nie wiem czy coś jest z tym mikrostykiem czy coś źle robię ma on w ogóle 3 piny nie wiem dlaczego jak są doprowadzone tylko 2 przewody a wydaje mi się ze powinien odwrotnie reagować że jak naciskam guzik to powinien się obwód zamykać i klapa powinna się otworzyć tak jak ręcznie zwarłem kabelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrostyk po naciśnięciu zwiera masę i podaje ją na pompkę styk chyba C/10, więc jest to styk NO - normalnie otwarty.

Nie do końca rozumiem dlaczego masz 3 piny, z tego co pamiętam pinów na jednym i drugim przycisku powinno być tylko 2.

edit:

A nie, sorka. To miktostyk w bębenku zamka tylnej klapy.

Przyciski/Mikrostyki na klapie do otwierania klapy idą inaczej.

edit:

Nie zmienia to jednak faktu, że dalej jest to przyciski NO.

Zwierają w pompce C/12 z pinem 4 lampki bagażnika, który jest również połączony z plusem za bezpiecznikiem chyba 38.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...