Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BCZ] Kolejna Audi w moim posiadaniu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No ładny ten wzór masz, widzę że też deal za 17'' udał się

No udał się. Muszę opony tylko zmienić które już leżą w garażu
Opublikowano

Ja się pytam gdzie zdjęcia z rezania :ph34r:

Jak robisz zdjęcia środka to byś go ogarnoł :whip2:

Nie żebym się czepiał :grin:

Edytowane przez ucho.77

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja się pytam gdzie zdjęcia z rezania :ph34r:

Jak robisz zdjęcia środka to byś go ogarnoł :whip2:

Nie żebym się czepiał :grin:

Nie ma zdjęć z rezanie mojej bo ja musiałem jakiś nieszczęsny zderzak odkręcić w BEX [emoji12]

Dziś mogę zaprezentować w końcu auto po umyciu jak koło leży.

5f6cd808a70d3d538ff9076732274ba6.jpg

A tu inne lampy

ee4b5c9e5d36d28029edfdaf76bf3e23.jpg

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

Fajne to masz. :thumbup1:

Trochę niżej i będzie elegancko. ;)

Opublikowano
  • Autor

Fajne to masz. :thumbup1:

Trochę niżej i będzie elegancko. ;)

No kombinuje żeby to jakoś obniżyć
Opublikowano

Ty przestań kombinować tylko zadzwoń do gościa co ci posłałem numer :naughty:


A jak nie to zerknij w mój wątek bo tam Multis wklejał foty jak tanio obniżyć :bag: coś może się przydać ;)

Opublikowano
  • Autor

Ty przestań kombinować tylko zadzwoń do gościa co ci posłałem numer :naughty:

A jak nie to zerknij w mój wątek bo tam Multis wklejał foty jak tanio obniżyć :bag: coś może się przydać ;)

Te ale z Ciebie dowcipniś [emoji12]

Jak obniże to tylko spreżynami i nic innego już nie biorę pod uwagę.

Opublikowano

Springami powiadasz :eusathink::whistling:

76f886bea8e0d2a6ea9bef72578be64f.jpg

:polew::polew::polew:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No to Audi w środku dostanie drugą młodość [emoji12] a jutro jak pogoda pozwoli to zewnątrz będzie odświeżana

35f9268c98e25ce954ebc1ae77c01057.jpg

Opublikowano

Synek czemu nic nie mówiłeś też bym wpadł ogarnąć swojego :)

Opublikowano
  • Autor

Synek czemu nic nie mówiłeś też bym wpadł ogarnąć swojego :)

Wiesz ja miałem ludzi od tego ale oczywiście nikt za darmo tego nie zrobi.

Wpadnij jutro bo będę ogarniał maszyną auto z zewnątrz

A oto efekt dzisiejszej pracy

da05a4dd08af5bc9c93ce2fc921e8804.jpg

940ee4d279f9416766455aad5a1ab3c8.jpg

Przy okazji jeszcze jedno rezanko się zaczęło robić

cc46550d4131982e147f8168be96bd09.jpg

Po dwóch dniach walki w końcu wpadło szczotkowane alu na pokład. Jakość wykonania może nie jest zachwycająca, ale jak to się mówi to był mój pierwszy raz.

0767cd2965c57134376c9e1488238b55.jpg

6dbb29feefc9b4ba6d02f00b047a7fb1.jpg

W końcu wpadły po długim czasie.

Taki drobiazg a cieszy [emoji12]

8e9e7853b3aa7cfcd1211fc5d9fdb413.jpg

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

Czemu nie 3d?

Opublikowano
  • Autor

Czemu nie 3d?

Bo było brak i nie wiadomo kiedy znów będą.
Opublikowano

Trzeba było pogadać z chłopakami żeby który podjechał do Knurowa :wink:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba było pogadać z chłopakami żeby który podjechał do Knurowa :wink:

Nie jestem jeszcze obeznany w tych tematach. Spoko jeszcze się zjawią 3D. Teraz już przynajmniej nie będę taki łysy jak to Pajda mówi i no name [emoji12]

No to zaczynamy zabawę

792befdee120b683afa435352cbf3d81.jpg

Opublikowano

No to zaczynamy zabawę

Fajnie ja zacznę ale o 14 w robocie :kwasny: ...gałeczka też się prosi o wymianę :P

Co do tablic to owszem gość z forum bierze je od nas z Knurowa, ale pojedynczych sztuk nie sprzedają ;)

Opublikowano
  • Autor

Wiesz ja założyłem dwie sztuki ale jedna tylko na zdjęciu jest [emoji12]

Opublikowano

Wiesz ja założyłem dwie sztuki ale jedna tylko na zdjęciu jest

Wojtku domyśliłem się :wink: chodzi o to że nawet dwóch sztuk nie kupisz gość bierze hurtem z forum

Opublikowano
  • Autor

Wiesz ja założyłem dwie sztuki ale jedna tylko na zdjęciu jest

Wojtku domyśliłem się :wink: chodzi o to że nawet dwóch sztuk nie kupisz gość bierze hurtem z forum

A no teraz to kumam [emoji3]
Opublikowano
No to zaczynamy zabawę

792befdee120b683afa435352cbf3d81.jpg

Ładne się tu detailingi dzieją. :thumbup1:

Ja nawet ostatnio nie mam kiedy zwyczajnie umyć fury. :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.