Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

105km- Problem przy odpalaniu i gaszeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z silnikiem 1.9tdi 105km BKC 2005rok - Podczas odpalania jak juz zalapuje to zatrzesie/szarpnie silnikiem , przy gaszeniu podobnie. Jest to szczegolnie widoczne na cieplym silniku. Dodatkowo przy odpalaniu lubi puscic dymka tak na bialo-niebiesko, tez przy cieplym silniku.
Ogolnie to silnik chodzi bardzo dobrze, cicho, jezdzi normalnie. Dwumas ze sprzeglem zmieniony na sachs, turbinka po regeneracji. Przebieg na liczniku - 245tysiecy km. W czym moze tkwic problem ?
Z gory dzieki, pozdrawiam.

EDIT. Dodam jeszcze jedna rzecz, nie wiem czy sie przyda - Jak temperatura byla ponizej 0stopni to jakby akumulator nie dawał rady, ale nawet przy -10stopni odpalil, choc wygladalo to troche dziwnie - Przekrecam kluczyk, cisza (buuu) i odpalony. Tak jakby akumulator byl na wykonczeniu. Ostatnio jest cieplej i przy +8 stopni sprawdzilem napiecie na aku i ladowanie - Napiecie na zgaszonym silniku 12,60V, a na odpalonym ladowanie ok - 14,5V bez wlaczonych odbiornikow.

Opublikowano

Do sprawdzenia świece żarowe,klapa gasząca i korekcje pompowtrysków

Opublikowano
  • Autor

Ok, postaram sie to sprawdzic jak znajde czas. Jak na razie dziekuje bardzo i o postepach bede pisal :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.