Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gdzie znajduje się czasowy "+" we wtyczce zasilającej w B5 II lift.


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś wie w którym kabelku we wtyczce zasilającej do radia jest plus ale taki na którym pojawia się prąd dopiero po przekręceniu kluczyka w stacyjce ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szogun. Jutro go zewrę z tym kabelkiem który idzie do pinu 5 i mam nadzieję, że radio zagra czyściutko.[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 22:23_________________________________________________Nie mam żółtego przewodu we wtyczce zasilającej. Jest tylko jeden żółty kabel ale w tej czerwonej wtyczce która jako jedyna wchodzi do radia w położeniu pionowym. W rozpisce z tej strony http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm jest to wtyczka D pin 9 czyli podświetlenie.

Teraz już nie mam pojęcia gdzie i skąd wpiąć +12V aby to napięcie szło na wzmacniacz antenowy. Najgorsze jest to,że we wtyczce zasilającej do pinu 5 - czyli sterowania anteną u mnie w samochodzie nie podpięty jest żaden kabelek. Czy oznacza to, że nie mam w A4 wzmacniacza antenowego ???? To dlaczego w Chorusie radio szło tak czyściutko, a w Concercie idzie dużo słabiej , a wtyczki zasilającej nic nie przerabiałem czyli wcześniej też nie było żadnego kabelka na pin 5 do wzmacniacza antenowego ???[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 13:03_________________________________________________Sprawa wyjaśniona - w A4 po II lifcie przy zmianie radia potrzebny jerst separator antenowy do którego podpinamy +12V z kostki zasilającej ISO - niebieski kabelek.

Można temat zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...