Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biznestank


szop44

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT 19.11.2016
Wciąż dostaję masę pytań w związku z kartami biznestank :) ja załatwiałem karty przez znajomego w klubie ford fiesta ale oni zaprzestali dystrybucji nowych kart. Z tego co wyczytałem u nich na forum to jest nowe źródło:

http://delectio.pl/pl/p/Karta-Biznestank/647

Nie trzeba być księdzem:)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

tak jak poprzednio zbieramy chętnych, zamawiam i czekam na przesyłkę... niestety nie mogę edytować poprzedniego tematu więc założyłem nowy.

Krótka informacja:

będę załatwiał karty biznestank - ORLEN i BLISKA

,
koszt karty to 9zł,

Rabaty.jpg
Rabat jest stały i niezmienny jeśli ktoś twierdzi inaczej to mówi nieprawdę. (na każdorazowym tankowaniu gazu ponad 40l oszczędzam 3,2 więc karta się szybko zwraca a później tylko na plus)

KARTY MOŻNA ODBIERAĆ W SIEDZIBIE FIRMY ASSECO (po uprzednim umówieniu się, ewentualnie na RZESZOWSKIM spocie).

Dla osób które nie mają możliwości odebrać karty osobiście możliwa jest wysyłka (koszt 4zł) - z wysyłką cała procedura potrwa dłużej.

Jedna karta = jedno auto. Karty są przypisane do numerów rejestracyjnych aut.

Czas oczekiwania to do 4 tygodni (taki bezpieczny termin) jednak najcześciej jest to do 10 dni.

Chętnych proszę o wiadomość na priv z numerami blach, w odpowiedzi podam numer konta.

Chętnych proszę o podawanie informacji w takiej formie:

NICK Z FORUM - ILOŚĆ SZTUK

@Rufus110hp - 4 sztuki

@piotrekch -1 sztuka z wysyłką

@individualized - 3 sztuki z wysyłką

ZAMÓWIONE - CZEKAM NA KARTY

Status zamówienia:
- wpisany na listę - czekam na przelew
- przelew dotarł
- wysłane
- odebrane osobiście

Edytowane przez szop44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rufus110hp - 4 sztuki

Będę potrzebował może ze 4 karty ale na 100% dam jeszcze znać

Przelew poszedł :banan:

Kiedy mniej/więcej będą karty gotowe? :banan:

Edytowane przez Rufus110hp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw czekam około tygodnia na chętnych, później składam zamówienie. Od momentu zamówienia do momentu gdy dostanę karty mija od 10 dni do 4 tygodni w extremalnych przypadkach więc niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość. Jak narazie nikt jeszcze nie narzekał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki którzy chcą zamówic karty.upewnijcie sie najpierw czy na stacjach w waszej okolicy akceptują te karty.u mnie na na 5 stacji orlena tylko 2 akceptuja i to akurat te które mam nie po drodze i mają najdroższe paliwa.,.reszta sie w to nie bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciąż brakuje 3 osób abym mógł zamówić ;/ popytam wśród znajomych, może kogoś znajdę


EDIT 19.11.2016
Wciąż dostaję masę pytań w związku z kartami biznestank :) ja załatwiałem karty przez znajomego w klubie ford fiesta ale oni zaprzestali dystrybucji nowych kart. Z tego co wyczytałem u nich na forum to jest nowe źródło:

http://delectio.pl/pl/p/Karta-Biznestank/647

Nie trzeba być księdzem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za odgrzewania, ale czy ktoś zbiera w dalszym ciągu chętnych na kartę ? albo ktoś indywidualnie jest w stanie załatwić kartę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś w ogóle posty powyżej?  Chyba nie :grin: Trzecia linijka w pierwszym poście i masz kartę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...