Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hokej przedni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko wszystkim .

Czy wie ktoś gdzie można dostać, kupić hokej przedni dokładnie to ta czarna dokładka pod zderzak ???

Opublikowano

szukaj w sklepie motoryzacyjnym, tylko cena bardzo wysoka, dowiadywałem się o krzyknęli coś około 215 zł do A4 B5 do Ciebie może i drożej.

Edytowane przez BF10

Opublikowano

Mówisz o tej tuningowej? To dokładka z Seata Leona Cupry. koszt nowej około 200 zł. Szukaj na allegro. Do Audi uniwersalna :P

Edytowane przez cptolgierd

Opublikowano

nie od cupry tylko zwykla dokladka do zderzaka, szukaj na allegro uzywke taniej wyrwiesz

Edytowane przez tomekhxc

Opublikowano
  • Autor

Spoko wielkie dzięki :) . Problem jest taki że nie ma na Allegro, a ten hokej można do seryjnego zderzaka zamontować bez problemów?.


Mi chodzi o tą dolną czarną listewkę


Raczej to w seryjnych nie wychodziło z tą listewką u dołu zderzaka


Już mam znalazłem na Allegro

http://allegro.pl/dokladka-audi-a3-a4-a6-octavia-rs-astra-opc-golf-4-i4995749145.html

Opublikowano

to jest dokładka od cupry ;-) obcinasz te dwa bolce na środku (tylko zmierz najpierw ILE) i przykręcasz pod zderzakiem .

Opublikowano

Spoko wielkie dzięki :) . Problem jest taki że nie ma na Allegro, a ten hokej można do seryjnego zderzaka zamontować bez problemów?.

Mi chodzi o tą dolną czarną listewkę

Raczej to w seryjnych nie wychodziło z tą listewką u dołu zderzaka

Już mam znalazłem na Allegro

http://allegro.pl/dokladka-audi-a3-a4-a6-octavia-rs-astra-opc-golf-4-i4995749145.html

a no to myslałem że pytasz o hokej ..... a ta dokładka to fakt od cupry.

ps. zamontuj na wiosne zimy może nie przetrzymać ;)

Opublikowano

jak wjedzie na zadupie to nawet lata nie przetrzyma . przedwczoraj już bym swoją zgubił w takim zadupiu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No dokładnie jak coś to na sezon. Ale i tak będzie bolało jak połamie gdzieś na wiosce .

A jak to zamontować do zderzaka jakieś nity czy klej a może na wkręty ?

Opublikowano

No dokładnie jak coś to na sezon. Ale i tak będzie bolało jak połamie gdzieś na wiosce .

A jak to zamontować do zderzaka jakieś nity czy klej a może na wkręty ?

wkręty .... żadnych nitów bo ci ją ze zderzakiem wyrwie....

btw. Jarek przed chwila mi pisałeś ze dokladka została w Krośnie :grin:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie odświeże temat, ma ktoś foty jak by ta dokładka od cupry wyglądała z serią? tak mi wpadła w oko :)

Opublikowano

o dzięki :) ogólnie mam teraz zawias -30 na eibachach i tak sobie myślę czy jak dołożę dokladke od cupry do ori przodu tj bez żadnych modyfikacji czy nie będzie bidy i czy nie będzie problemu z krawężnikiem..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie powinno być ale trzeba uważać :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja mam -40 Eibech i Parkuje tyłem hehe bo juz dawno by była połamana.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.