Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Na 6 biegu trzęsie


hannab

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak radzą koledzy na forum czytałem podobne tematy ale i tak nie mam pewności, mianowicie dziwne objawy zaczynają się w momencie zmniejszania obrotów najczęściej na 6 biegu, tak jakbym jechał po nierównej drodze, takie dziwne drganie wyczuwalne gdzieś na dole , jest jeszcze objaw ale nie wiem czy jes powiązany - przy wyłączaniu sprzęgła słychać metaliczne rzężenie i przy ujmowaniu gazu z wyższych obrotów również.

Stawiam na dwumasa ale jak ktoś miał coś podobnego to proszę napiszcie bo jak mi się lżej zrobi o 1500 zł i nic się nie zmieni to przykro będzie :)

Opony wykluczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... słychać metaliczne rzężenie i przy ujmowaniu gazu z wyższych obrotów również.

Kolego jak to się skończyło u Ciebie, bo mam ten sam objaw w aucie ojca. Słychać je po odpuszczeniu gazu na praktycznie każdym biegu.

Wykluczam turbinę bo tą słychać ale całkiem inaczej i w górnym zakresie. Te metaliczne rzężenie było też słychać przed wymianą turba.

Auto miało wymieniane uszczelnienia wtrysków i rozrząd, który był ustawiany correct. Budą nie trzęsie, starty też ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...