Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto nie chce odpalic brak kontrolki swiec zarowych


dawidn1501

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z odpaleniem auta.Przez ostatnie dwa dni jezdzac samochodem stawało na skrzyżowaniu skutkiem braku kontrolki swiec żarowych.Po przekrecaniu kluczyku udało mi sie tak zrobic ze kontrolki gdy sie pokazały auto zapaliło.Dzisiaj wyjechalem nim na prostą i go przegazowałem tak porządnie gdy zbliżałem sie do skrzyżowania auto zgasło i jak do tej pory kontrolki mi sie nie pokazały walczyłem godzine czasu i nic.

Pół roku temu miałem ten sam dylemat gosciu wymienił mi przekaznik który jest pod szybą i jakiś czas pochodził ale znów to samo.Mam znajomego który miał takie same objawy i okazało sie ze po wymianie filtru paliwa auto przestało gasnąc i miało lepsze przyspieszenie jakby objawami własnie był filtr paliwa i faktycznie zadziałało.Chciałem jutro zjechac na wymiane filtra ale niestety auto stanęło dzisiaj i już nie moge sobie poradzic ze swiecami.

Prosze pomózcie mi jak przywrócic kontrolki swiec zarowych bo bez nich nie odpale auta.

Jestem w 100% ze gdy przywróce kontrolki i wymienie filtr autko bedzie mi latac.Nie chce wydawac juz takich pieniedzy mechanikowi za wymiane przekaznika za przywrócenie kontrolek jak wiem ze to nie jest przyczyną ze one gasną tylko własnie filtr paliwa.

Pomocy za każdą odp bardzo dziekuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz oznaczenie silnika i filtr paliwa nie ma nic wspolnego z kontrolka świec zarowych pewnie znów masz problem z przekazikiem lub zasilaniem dochodzacym do przekaźnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dwóch godzinach poszedłem do auta i mi odpalił.Dzisiaj wymieniłem filtr paliwa zobaczymy co bedzie napisze za tydzien.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...