Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kontrolka swiec


marek89

Rekomendowane odpowiedzi

witam. dzisiaj kupilem audi z silnikiem brd i juz lipa. po powrocie miga mi kontrolka od swiec oto co pokazuje vag.....MOTOR FOR INTAKE MANIFOLD FLAP[V157]NO SIGNAL P3102-006- SHORT TU PLUS ... PROSZE WAS O POMOC GDZIE SZUKAC KONTROLKA CZASEM ZNIK I JEST OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdo podobnie na 99% w zostały uszkodzone tryby przepustnicy powietrza/klapy gaszącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdo podobnie na 99% w zostały uszkodzone tryby przepustnicy powietrza/klapy gaszącej.

tylko ze raz ten blad jest a raz go niema taka loteria;/ a gdzie moge to kupic i jaka cena ewentualnie

Prawdo podobnie na 99% w zostały uszkodzone tryby przepustnicy powietrza/klapy gaszącej.

czy mozesz powiedziec cos wiecej o tej klapie gaszacej czy moge z tym jezdzic narazie i czy jest to drogie? i ogolnie gdzie sie to znajduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem u siebie to 700zł płaciłem.

Po str kierowcy gruby gumowy przewód powietrza wchodzi w przepustnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem u siebie to 700zł płaciłem.

Po str kierowcy gruby gumowy przewód powietrza wchodzi w przepustnice.

ja mam anglika ale zapewne oprosz dtrony kierownicy wszystko bedzie tak samo... :D a jest tam jakas wtyczka ktora moge sprawdzic???? dziwi mnie to ze czasem to wywala a czasem nie....jest kontrolka swiec mruga i czasem check engine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka jest.morzesz spr.piny pod względem korozji i styku chwiejnego(podoginać je)

Teraz coś jest bum na klapy gaszące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka jest.morzesz spr.piny pod względem korozji i styku chwiejnego(podoginać je)

Teraz coś jest bum na klapy gaszące.

no sa jaja dzis kupilem i juz klopot;/ mam nadzieje ze zona mnie nie zabije... bo poprzedtni tdi ktorego mielismy byl tragedia a teraz ten blad;/ a co powiesz o tym silniku brd jak on sie u ciebie sprawuje, bo u mnie lekkie uczucie zamulenia...trzeba go dobrze pokrecic zeby dobrze jezdzil.....chociaz to moje 1wsze quatro wiec mam malo doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do aso i pytaj się czy dla twojego auta należy się akcja wymiany pompowtrysków-audi darmo to robi.

Moja już się dobrze sprawuje. Mialem z nią problemy ale szmate postawiłem na koła i przywróciłem jej moce bo też dół muliła. Audi dalo mi 2 lata temu nowe wtryski,dalem jej nowy egr i przepustnice-rozrząd ustawiony jak twórca wymyślił i jeździ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...