Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marek89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Czy ktoś podpowie co ile wymiana rozrządu w 2.0tdi kod silnika CNH 190KM ULTRA. Audi A6 c7 2016rok obecnie nalatame 96tys km.
  2. marek89 odpowiedział(a) na numen1 temat w 2.0TDI
    ja biore walki i inbus z Imielina i samochody jezdrza bardzo dobrze;]polecam glebsze gniazdo plus dluzszy imbus
  3. Dpf

    marek89 odpowiedział(a) na Eddie92 temat w 2.0TDI
    a w W żadnym aucie nie ma kontrolki imformujacej że odbywa się proces czyszczenia... Kontrolka/kominikat informujący o problemie awarii dpfu jest Jeśli na tabliczce masz euro 4+Dpf tzn ze w tym aucie był Dpf ale widocznie już go nie ma... NIe do końca Grzesiek, kazde auto wyposażone w DPF-a może zakomunikować potrzebę wypalenia , tzn jeżeli zapali sie na żółto kontrolka z charakterystycznym obrazkiem to nie oznacza to awarii tylko konieczność natychmiastowego wypalenia, tzn trzeba jechać na wysokich obrotach przez kilkanaście minut aż proces sie zakończy. I tyle w temacie. MI w ciągu trzech lat zapaliła się dwa razy. o kolega wogole wie gdzie om ma sie znajdowac??????
  4. marek89 odpowiedział(a) na Piosko93 temat w 2.0TDI
    Pierwsze wymień zawór egr później zobaczysz efekt.....moze trybka plastykowe się wytarly. .... a co do ciemnej ropy to jeśli masz silnik o kodzie BRD to jest to normalne że względu na sądzę z pod wtryskow.....złej ropę do słoika i popatrz pod światło. ..jeśli będą pływać gluty oleju to pompa uwalona. ....jeśli będzie ciemna tylko to jest to nirmalne
  5. marek89 odpowiedział(a) na s33d temat w 2.0TDI
    Ja nie zerowalem sama sie wyzerowala i mam juz ten zamiennik 8 mies... i smiga jak ta lala .... polecam ten dpf ....ylko do montażu gwintoenik trzeba mieć. ....bi jak spawaja tulejki to one sie skurczaja:/
  6. marek89 odpowiedział(a) na s33d temat w 2.0TDI
    Audi a4 b7 quatro:) kod silnika brd:)
  7. marek89 odpowiedział(a) na s33d temat w 2.0TDI
    O założeniu nowego dpf 0g popiołu miałem wiec się żeruje. .. ja na tym zamienniku allegro zrobiłem juz z kolega 50tys km.....a jedyne co się różni to ze na fabrycznym podnosił obroty jak się włączalo wypalanie a tu na nowym nic tylko praca silnika robi się inna taka mięciutka
  8. marek89 odpowiedział(a) na s33d temat w 2.0TDI
    Ja gwintowalem na nowo niestety......to była taka jedyna nie miła niespodzianka;)a tak nawiasem po wymianie wszystko samo sie wyzerowalo tzn masa popiol itd......ja zrobiłem próbne wypalanie po wymianie bo miałem długa trasę przed sobą. ....i wszystko było ok:) Ale pod franfurtem brd mnie zawiodlo:) padł potencjometr pedału przyspieszenia tylko 204 euro w niemieckim vw;) !)a potencjometr zabiła nasza polska zimowa sol:)
  9. marek89 odpowiedział(a) na s33d temat w 2.0TDI
    ja założyłem do brd i super. .....jedyny problem to to że jak wspawuja tulejki na czujniki to pod temperatura one się kurczą i może być mały problem z wkręcaniem czyjnikow:)
  10. Brd ma 170km i kotów napęd pompy oleju...ja zrobiłem pompę parę rzeczy i autko naprawdę fajnie jeździło. ...ja polecam.... A i to masz 16v w brd
  11. Kolego soto mylisz się bo moje brd jest z końcówki 2007 roku dokładnie z października. ....i pompki były wymieniane tylko ze w UK. ....a akcje sprawdzał mi kolega z forum...... Chyba ze moje brd było porostu na pograniczu:)
  12. marek89 odpowiedział(a) na Toomaszek temat w 2.0TDI
    Z tym usuwaniem.....to bajka;) fabryka dala i wiedziala co jest;)w pl se usuwajcie:) ja trzymam kciuki za kontrolę spalin na przegladach;)zamiennik pare groszy teraz kosztuje a masz spokój na długo. .....a za mocą to tylko tyle że moment obrotowy jest ograniczony przez dpf wiec spod deczko mocniejszy a później czysta seria......
  13. W zdrowym brd niema prawa zapalić się kontrolka dpf!! A jak będziesz chciał wycinać. .... napisz do mnie ja kupowałem zamiennik z allegro i polecam!!!!!! Co prawda przy zamienniki baczek delikatny przy pełnym ogniu jest ale w UK na przeglądzie a jest bardzo rygorystyczny pod względem spalin mieści się w normie.... ja na tym dpf zrobiłem 35tys teraz kumpel cieszy się samochodem:)tak nawiasem zamiennik 900zl stary sprzedajesz za 400zl.....prosty rachunek..... u dobrego tunera wycinka i program około 2500zl
  14. Jeśli masz kod silnika brd to tak:) ten silnik jest super chodź warto zerknąć do pompy oleju......silnik brd ma wtrysk na 2 śrubach co nie wybija gniazd.......
  15. marek89 odpowiedział(a) na jan1audi temat w 2.0TDI
    Są 2 wyjścia albo gniazda albo wtryski padły. .....a te logi jakieś dziwne.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.