Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Części od 2,5 TDI do 1,9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie proszę podpowiedzcie mi jakie części od a6 c5 2,5 podejdą do 1,9 TDI 1Z. Czy turbina albo wtryski cokolwiek da się dopasować?

Opublikowano

Witam Panowie proszę podpowiedzcie mi jakie części od a6 c5 2,5 podejdą do 1,9 TDI 1Z. Czy turbina albo wtryski cokolwiek da się dopasować?

Witam,turbo od 2.5 tdi do 1Z pasuje lecz jest kilka przeróbek i nie wiem czy to sie oplaca za bardzo poniewaz sama turbina za duzo nie pomoze bez reszty przeróbek,wtryski nie pasuja od 2.5 tdi,a dlaczego chcesz pakowac te czesci do 1z?zwiekszenie mocy?

Opublikowano
  • Autor

Nie kolego nie koniecznie zwiększenie mocy bo zbyt duży przebieg do takich rzeczy he. Mam okazje coś sobie wziąć za pół darmo praktycznie bo znajomy rozbił i rozbiera i wyprzedaje wszystko tanio.

Opublikowano

to wez od niego skrzynie kompletnego swapa :)

Opublikowano
  • Autor

Skrzynia ok, a swap co to?

Opublikowano

Swap-to przekładka czyli bierz skrzynie kompletna na przekładkę.:D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A dziękuje Ci kolego za uświadomienie :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mogę sie podpiąć . Czy z 2,5 tdi do 1.9 tdi 116 KM ajm . Będą pasować przeguby i półosie ???

Opublikowano

nie beda chyba ze zmienisz zwrotnice

Opublikowano

A od jakiego by pasowały aby weszły . Bo potrzebuje większe bo moje sie ukręcają :) za duża moc

Opublikowano

Największe masz w 2.5 ale bez zmiany zwrotnic ich nie przeszczepisz. Do obecnych Twoich zwrotnic nie ma nic lepszego niż półosie, które posiadasz.

Opublikowano

A od jakiego by pasowały aby weszły . Bo potrzebuje większe bo moje sie ukręcają :) za duża moc

Kup firmówke a nie ukrecisz :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A od jakiego by pasowały aby weszły . Bo potrzebuje większe bo moje sie ukręcają :) za duża moc

Kup firmówke a nie ukrecisz :naughty: :naughty: :naughty:

Są oryginalne Audi :) Lecz 170 koni robi swoje :) A może po prostu z t4 wezme przeguby i piasty na większe zmienię bo ktoś mi tak powiedział kiedyś :) i ze to mi pomoże :)

Opublikowano

T4 ma 80 km raptem haha

Opublikowano

T4 ma 80 km raptem haha

T4 80 ?? może i od Transita :) . Może i ma 80 koni niech ci będzie ale porównaj wielkość przegubów :)

Opublikowano

Miałem T4 i przeguby skfu wymienialismy co rok. A w audi i pobutuje i wgl i ruville trzymają i trzymają. Duże nie znaczy że mocne.

Opublikowano

To poleć cos dobrego i co przerobić aby mi teraz tych nie ukręcały ?????

Opublikowano

Zwrotnice załóż od 2.5 :)

Opublikowano

Mówisz że starczy tak a któreś z wahaczy końcówek itp nie będą innych rozmiarów ???? A i czy przeguby same zmienić od 2,5 czy oryginalne 1.9 ajm ????

Opublikowano

Wachacze wszystko pasuje. No i przeguby od 2.5 wtedy zapodaj :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.