Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odłącza turbo 1.9 afn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,nie znalazłem podobnego tematu dlatego zaczynam nowy.Co do samego tematu..sprawa wygląda następująco,mianowicie z racji tego,ze dawno nie goniłem mojego audi postanowiłem wkońcu to zrobić i troche sie zdziwilem,gdyż przy zmiany biegu na 4 przy 3000 obrotów odłaczyło mi turbo.Po fakcie zjechałem na bok,odczekałem i zgasiłem samochód.Po odpaleniu ciąg dalszy tj.bieg 1,2,3 i znowu przy 4 i 3000 obrotów turbo przestało działać ale na postoju słychać gwizd oraz zmienną geometrię.Dodam jeszcze,ze ostatni raz był goniony przed mrozami gdyż albo warunki nie pozwalały na to oraz to,ze do roboty tez nie mam daleko i nawet nie zdarzyl nabrac temperatury.Drugi fakt taki,ze łącznik elastyczny tłumika (przed katem) juz mnie błaga o wymiane bo już rozerwana jest dość konkretnie (zasmolone sadzą pół komory) ,niestety ilość czasu mi nie pozwala na jej wymiane.Fajnie gdyby ktoś ogarnięty z okolic Tarnowskich Gór,Bytomia umiałby stwierdzić na żywo co może być przyczyną.. z góry dziekuję i oczekuję porad.Pozdrawiam

Edytowane przez fafikk

Opublikowano

Ciekawe ze na 4 biegu odcina a jaką ,łapiesz prędkość wtedy ? patrzyłeś Vagiem ? mi jak odcinało turbo to miałem problem z przepływką ...

Opublikowano

Sprawdź organoleptycznie albo vagiem czy masz skok sztangi odpowiedni, albo zrób logi. Nie wiem jak usłyszałeś, że zmienna geometria pracuje ;)

Opublikowano
  • Autor

Co do prędkości to się nie przyglądałem.. jutro sprawdze i podepne pod vaga.Dodam jeszcze,że turbinka zaczęła troszkę głośniej chodzić ostatnio,nie wiem czy przepuszczający łącznik elastyczny ma na to wpływ..

Opublikowano

Zacina ci się zmienna geometria. Turbo do czyszczenia lub pada zawór N75.

Najlepiej logi zrobić bo czasem może się okazać że jakaś nieszczelności w dolocie itp.

Opublikowano

A jak słychać zmienną geometrie bo nie bardzo wiem a tak poważnie skoku sztangi nie sprawdzisz w tym roczniku ecu nie obsługuje gr 11 w bs .Jedynie przez zdjecie i zakladanie wezyka od gruszki na turbinie zobaczysz Skok ma byc około 2 cm .Jeszcze moja rada pozbyć się katalizatora ze srodka zostaw puszkę i turbo będzie miało przeplyw spalin zapomnisz o turbinie jak bedziesz jeździł dynamicznie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.