Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana kierownicy z czteroramiennej na sline.


Wisnia000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialbym sie dokladnie przygotowac do podmianki kierownicy z przedliftowej czteroramiennej na trzyramienna sline. Wiem ze trzeba miec redukcje na wieloklin i pokombinowac z kabelkami z poduszki i klaksona. Teraz mam takie pytanie:

1.Co z tasma kierownicy? Trzeba ja jakos przerabiac czy trzeba kupic pod nowa kiere? Chodzi mi o ten "kwadracik" ktory znajduje sie zaraz za kiera i jest on do niej przykrecany. Daje linka na ktorym jest to pokazane. Chodzi mi o ta czesc ktora jest podpisana "audi a4 b5".

http://allegro.pl/audi-a4-b5-tasma-airbag-pod-kierownice-poduszki-i4989081928.html

2.Czy beda pasowac plastiki ktore znajduja sie zaraz za kiera (oslaniajace stacyjke)?

Mam tez takie pytanie niezwiazane z podmianka:

Cy mozna podlaczyc kierownice wielofunkcyjna do nieoryginalnego radia?

Z góry dzieki za pomoc:)

Edytowane przez Wisnia000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podłączyć kierownice do nie ori radia ale potrzebujesz do tego modułu, koszt ok 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcialbym sie dokladnie przygotowac do podmianki kierownicy z przedliftowej czteroramiennej na trzyramienna sline. Wiem ze trzeba miec redukcje na wieloklin i pokombinowac z kabelkami z poduszki i klaksona. Teraz mam takie pytanie:

1.Co z tasma kierownicy? Trzeba ja jakos przerabiac czy trzeba kupic pod nowa kiere? Chodzi mi o ten "kwadracik" ktory znajduje sie zaraz za kiera i jest on do niej przykrecany. Daje linka na ktorym jest to pokazane. Chodzi mi o ta czesc ktora jest podpisana "audi a4 b5".

http://allegro.pl/audi-a4-b5-tasma-airbag-pod-kierownice-poduszki-i4989081928.html

2.Czy beda pasowac plastiki ktore znajduja sie zaraz za kiera (oslaniajace stacyjke)?

Mam tez takie pytanie niezwiazane z podmianka:

Cy mozna podlaczyc kierownice wielofunkcyjna do nieoryginalnego radia?

Z góry dzieki za pomoc:)

Szukaj lepiej kierownicy pod duzy wieloklin z przedlifta S, pasuje plug and plej, i do tego masz pewnosc ze poducha wypali w razie czego (w polifcie dwa ladunki, przedlift jeden)

1. taśma jest od lifta, w razie kiery lift takiej potrzebujesz

2. tu niech mnie ktos poprawi, ale przy zalozeniu lifta trzeba nowa obudowe

3. Da sie, ale radio musi miec obsluge multifunk i do tego potrzebny ci modul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Radio mam alpine ida x313 wiec bede musial poczytac czy ma ta funkcje. Teraz bedzie ciezko kupic kiere w dobrym stanie i to przedlifta bo duzo ogloszen ma napisane tylko ze to jest kiera sline. A jak mozna poznac te ladunki? Widac to golym okiem? Czym sie roznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożnica jest taka ze jest mały wieloklin i duży wieloklin, sa dwa piny do wpięcia poduszki i jest jeden pin w przedlifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...