Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Regeneracja turbiny-gdzie w Lublinie??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanie...gdzie w Lublinie i okolicach można profesjonalnie i tanio zregenerować turbinę??

Znalazłem na internecie taka firmę Ream Poland na Abramowickiej...co o niej sądzicie...warto??

Ktoś tam już regenerował turbinę??

Inne adresy mile widziane :>

PS: Jeśli mój wątek jest sformułowany niepoprawnie...proszę o wybaczenie...to mój pierwszy :>

Opublikowano

kolego http://www.turbo-tec.eu/ ja tam robilem, super zadowolony jestem, wysylka i odbior kurierem szybki czas realizacjii, no i dluga gwarancja,. pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

kolego http://www.turbo-tec.eu/ ja tam robilem, super zadowolony jestem, wysylka i odbior kurierem szybki czas realizacjii, no i dluga gwarancja,. pozdrawiam

Dzieki kudłaty66 Pozdrawiam :>

  • 1 rok później...
Opublikowano

witajcie,

ponownie robiłem turbinke od innego auta w Turbo-tec, i znów wszystko w jak najlepszym porządku, wysłałem w czwartek a w poniedziałek rano miałem juz z powrotem razem z komplecikiem oryginalnych uszczeleczek, gorąco polecam,

Opublikowano

witajcie,

ponownie robiłem turbinke od innego auta w Turbo-tec, i znów wszystko w jak najlepszym porządku, wysłałem w czwartek a w poniedziałek rano miałem juz z powrotem razem z komplecikiem oryginalnych uszczeleczek, gorąco polecam,

Siema

A na jakich częściach Ci zrobili. Bo to ważne. Hehe. A nie wysłąłem w czwartek a w poniedziałek juz była. Szkoda gadać.

Lipa..

Pozdro

ZC

Opublikowano

witajcie,

ponownie robiłem turbinke od innego auta w Turbo-tec, i znów wszystko w jak najlepszym porządku, wysłałem w czwartek a w poniedziałek rano miałem juz z powrotem razem z komplecikiem oryginalnych uszczeleczek, gorąco polecam,

Siema

A na jakich częściach Ci zrobili. Bo to ważne. Hehe. A nie wysłąłem w czwartek a w poniedziałek juz była. Szkoda gadać.

Lipa..

Pozdro

ZC

kolego umiesz czytać ze zrozumieniem, piszę że kolejną u nich robiłem, do innego auta, wczesniejsza robiona u nich juz lata 80KKM i nic sie nie dzieje, moc trzyma żadnych problemów, dlatego polecam, jak masz inna firmę pewną to dawaj kontakt napewno ktos skorzysta,.

Opublikowano

witajcie,

ponownie robiłem turbinke od innego auta w Turbo-tec, i znów wszystko w jak najlepszym porządku, wysłałem w czwartek a w poniedziałek rano miałem juz z powrotem razem z komplecikiem oryginalnych uszczeleczek, gorąco polecam,

Siema

A na jakich częściach Ci zrobili. Bo to ważne. Hehe. A nie wysłąłem w czwartek a w poniedziałek juz była. Szkoda gadać.

Lipa..

Pozdro

ZC

kolego umiesz czytać ze zrozumieniem, piszę że kolejną u nich robiłem, do innego auta, wczesniejsza robiona u nich juz lata 80KKM i nic sie nie dzieje, moc trzyma żadnych problemów, dlatego polecam, jak masz inna firmę pewną to dawaj kontakt napewno ktos skorzysta,.

Dość ze czytać nie potrafisz ze zrozumieniem to jeszcze nie wiesz co sam piszesz. Jak byś napisał wcześniej ile zrobiłeś to była by inna gatka. Ale to i tak nie zmienia ze masz niski sterotyp. Kolego.

Pozdro.

ZC

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.