-
[B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł
Brak zdjęć...mógłby ktoś wkleić zdjęcia od nowa...dzięki
-
[All B5]od czego jest ten przekaznik ?
Tak...dobrze Ci się wydaje...przekaźnik styku roboczego świec żarowych
-
[B5 1Z] Dziwne cykanie tak jakby od przekaźnika
Wie ktoś jaki jest numer tego przekaźnika...automatycznego ssania??
-
[B5 AFN] Regeneracja turbosprężarki-gdzie w Lublinie??
Dzięki ctv :> Wiem że bez turbiny będzie ciężko (wróżenie z fusów :>) ale możesz orientacyjnie powiedzieć ile to będzie mnie kosztowało (podstawowy pakiet) turbina garretta do AFN 110KM??
-
[B5 AFN] Regeneracja turbosprężarki-gdzie w Lublinie??
Moje autko wpada w tryb awaryjny (notlauf) Z tego co sobie poczytałem na forum (różnie piszą) ale przeważnie jest to wina zatartych kierownic w turbinie albo zawór N75 W dziale zrób to sam jest instrukcja jak przeczyścić te kierownice ale boję się że coś nie tak zrobię i wtedy bedę miał większy problem Pozatym nie wiem czy to wystarczy więc chciałbym to oddać do jakiegoś warszatu żeby mi to zrobili profesjonalnie i kompleksowo[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 10:37_________________________________________________A może mi ktoś wytłumaczyć tak z czystej ciekawości dlaczego w Ream Poland ceny podają netto?
-
[B5 AFN] Regeneracja turbiny-gdzie w Lublinie??
Dzieki kudłaty66 Pozdrawiam :>
-
[B5 AFN] Regeneracja turbosprężarki-gdzie w Lublinie??
Witam Mam pytanie...gdzie w Lublinie i okolicach można profesjonalnie i tanio zregenerować turbinę?? Znalazłem na internecie taka firmę Ream Poland na Abramowickiej...co o niej sądzicie...warto?? Ktoś tam już regenerował turbinę?? Inne adresy mile widziane :> PS: Jeśli mój wątek jest sformułowany niepoprawnie...proszę o wybaczenie...to mój pierwszy :>
-
[B5 AFN] Regeneracja turbiny-gdzie w Lublinie??
Witam Mam pytanie...gdzie w Lublinie i okolicach można profesjonalnie i tanio zregenerować turbinę?? Znalazłem na internecie taka firmę Ream Poland na Abramowickiej...co o niej sądzicie...warto?? Ktoś tam już regenerował turbinę?? Inne adresy mile widziane :> PS: Jeśli mój wątek jest sformułowany niepoprawnie...proszę o wybaczenie...to mój pierwszy :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich:) Jestem posiadaczem Audi A4 Avant 1,9TDI 1997 Pozdrawiam:)
rakopitt
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta