Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Regeneracja turbosprężarki-gdzie w Lublinie??


rakopitt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie...gdzie w Lublinie i okolicach można profesjonalnie i tanio zregenerować turbinę??

Znalazłem na internecie taka firmę Ream Poland na Abramowickiej...co o niej sądzicie...warto??

Ktoś tam już regenerował turbinę??

Inne adresy mile widziane :>

PS: Jeśli mój wątek jest sformułowany niepoprawnie...proszę o wybaczenie...to mój pierwszy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobra firma

ja tylko tam wysyłam dmuchawki do naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie dzieje?

Moje autko wpada w tryb awaryjny (notlauf) Z tego co sobie poczytałem na forum (różnie piszą) ale przeważnie jest to wina zatartych kierownic w turbinie albo zawór N75 W dziale zrób to sam jest instrukcja jak przeczyścić te kierownice ale boję się że coś nie tak zrobię i wtedy bedę miał większy problem Pozatym nie wiem czy to wystarczy więc chciałbym to oddać do jakiegoś warszatu żeby mi to zrobili profesjonalnie i kompleksowo[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 10:37_________________________________________________A może mi ktoś wytłumaczyć tak z czystej ciekawości dlaczego w Ream Poland ceny podają netto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Polecam firmę dieseltechnika z Lublina. Robiłem u nich swoją turbinkę i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony.

Profesjonalna regeneracja za dobrą kasę i jeszcze rok gwarancji dostałem.

[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 12:03_________________________________________________ :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...